Telefonunuz İçin El Emeği Aksesuarlar

Kasım 4, 2018
7 Görüntüleme
 

Telefonunuza yapacağınız ufak aksesuarlarla kendinizi şımartmak istiyor aynı zamanda da cüzdanınızdan bir şeyler eksilmesin istiyorsanız size ‘’çok şey istiyorsun’’ demeyecek bir yazı hazırladık.  İlk olarak eğer zaman zaman cepsiz kıyafetler tercih edip, telefonunuzu koyacak yer bulamıyorsanız ya da spor yaparken kulaklıkların ellerinize dolaşmasından şikayetçiyseniz, hemen çorap çekmecesine koşun ve uzun çoraplarınızdan birini kapın. Çözüm oldukça basit ve ucuz. Kolunuzun sığabileceği genişlikte bir çorabı bilek kısmından kesin ve iki kat yapıp kolunuza takın. Arada kalan kısıma telefonunuzu yerleştirip koşmaya başlayabilirsiniz.

İkinci önerimiz ise telefonun çıkardığı ses şiddetinden memnun olmayanlara gelsin. Kağıt havlu rulosu, 2 adet büyük plastik bardak 4 adet raptiye ve makas bunu yapmak için yeterli. Öncelikle rulonun ortasına telefonun sığacağı boyutta bir delik açın. Bardakların yan yüzünün ortasından bir havlu rulosunun geçeceği boyutlarda bir adet delik açın ve bardakları paralel olarak rulonun sağ ve soluna yerleştirin. Rulo havada kalacağı için destek amaçlı raptiyeleri kullanabilirsiniz. Elektriksiz hoparlör hazır.

Beni hoparlöre ihtiyacım yok telefonum dik dursun yeter diyorsanız Rulopot sizin için. Tabii ki ismini biz koyduk, daha iyi önerileriniz varsa yorum olarak bırakabilirsiniz. Rulopot için ihtiyacımız olan malzemeler ise tuvalet kağıdı rulosu, raptiye ve makas. Dilerseniz rulosu süsleyebilirsiniz de. Rulonun canı sıkıldıkça yuvarlanmaması için raptiyelerle sabitleyin. Üst kısmından telefonunuzun sığacağı boyutta bir delik açın ve telefonunuzu yerleştirin. Hepsi bu kadar.Siz ne düşünüyorsunuz?