Tekzen Mobilya 2017 TV Üniteleri

0

Ülkemizin en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olan ve şık tasarımları ile dikkat çeken Tekzen Mobilya, 2017 yılında TV ünitesi modelleri ile de dikkat çekecek. Her sene olduğu gibi 2017 yılında da kaliteli mobilyaları ile milyonlarca kişiye hizmet verecek olan Tekzen Mobilya’nın yeni sezon kataloğunu inceledik ve sizlere en güzel TV ünitelerini tanıtmak istiyoruz.

Alpino Simay TV Ünitesi

Hem salon, hem de oturma odaları için doğru tercih olacak olan Alpino Simay TV Ünitesi, şık tasarımı ve yer kaplamayan zarif görünümü ile dikkat çekecek. Üç adet küçük rafı, bir adet uzun rafı ve ikili çekmece alanı ile dikkat çekecek olan Alpino Simay TV Ünitesi, aksesuarlarınızı ve eşyalarınızı muhafaza edecek özellikler sahip.

1.sınıf kaliteli ürünler ile hazırlanan Alpino Simay TV Ünitesi’nin boyutları ise 163*150*47 cm’dir. Tekzen Mobilya mağazaları ve internet sitesinde yer alarak kısa süre içerisinde en çok satanlar listesinde kendine yer bulan Alpino Simay TV Ünitesi sadece 289,90 TL ve 9 ay taksit imkanı ile birlikte.

Alpino Faba TV Ünitesi

Tekzen Mobilya mağazalarında yer alan Alpino Mobilya’nın en yeni tasarımlarından biri olan Faba TV ünitesi, diğer dikkat çeken ünitelerden biri olacak. Beyaz ve granit rengin kullanılarak hazırlandığı Faba TV Ünitesi, 157,7 cm yüksekliği, 150 cm genişliği ve 43,6 cm derinliği ile hem salon, hem de oturma odaları için ideal bir kullanım sunuyor.

Televizyon koyacağınız bölümün ölçüleri 110 cm genişliğinde ve 69 cm yüksekliğinde olur iken fiyat olarak da 249,90 TL olacak.

Hayal TV Ünitesi

Eğer daha kaliteli, büyük ve geniş kullanım alanına sahip olan TV ünitesi arıyorsanız Hayal TV Ünitesi tam aradığınız ürün. Leon ceviz ve parlak beyaz renkler ile hazırlanan Hayal TV ünitesi, televizyon keyfinizi arttırır iken aynı zamanda rahat ve geniş bir kullanım alanı sunarak da işlevsellik açısından dikkat çekiyor. Üç farklı blok halinde sizlere sunulan Hayal TV ünitesinde televizyon bölümünün ölçüleri maksimum 47 inc yani 119 cm boyutlarındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.