Spor Ayakkabı İle Yapabileceğiniz Şık Kombinler

Spor ayakkabı spor yaparken eşofman altına giyilir diye herkesin bildiği klasik bir düşünce vardır. Bu düşünceyi artık yıkıp spor ayakkabı ile birbirinden şık kombinler oluşturmanın zamanı geldi. Spor ya da klasik her türlü kıyafetlerle spor ayakkabılarımızı kombine edip harika tarzlar elde edebiliriz. Spor ayakkabı ile yapabileceğiniz şık kombinlere bakmaya ne dersiniz.2014 ilkbahar yaz beyaz spor ayakkabı modası ve kombinleri ile ilgili konumuz için tıklayınız!

Spor ayakkabıların deri pantolonlarla kombini:

Deri pantolon ve spor ayakkabı zaten birbirine çok yakışan ve tamamlayan kombinlerden. Asi ve vahşi görünümü ile deri pantolonlar spor ayakkabılara en fazla yakışan parçalardan.spor ayakkbi ve deri tayt kombinleri 2014

Spor ayakkabıların Jean pantolonlar ile kombini:

İşte birbirine çok güzel uyan ve tamamlayan kombinlerden biri. Jean pantolon deyince onu tamamlayacak olan spor ayakkabılar hemen aklımıza geliyor. Yılların ayrılmaz ikilisi olan Jean pantolonlar ile spor ayakkabılarınızı kombinleyerek hem rahat hem de spor bir şıklık elde edeceksinizspor ayakkabi jean pantolon kombinleri

Spor ayakkabıların manto ve trençkotlarla kombini:

Özellikle sokak modasında kaban ve mantolarla spor ayakkabı giyme trendi çok fazla. Klasik mantonuzla kombinleyebileceğiniz spor ayakkabılarınızı trençkotlarla tamamlayarak havalı hoş bir tarz elde edebilirsiniz.spor ayakkabi le mont ve trenckot kombinleri 2014

Spor ayakkabıların blazer ceketlerle kombini:

Blazer ceketler klasik ve maskülen tarzı ile bu sezonda hanımların gözdesi. Bu tarzı spor ayakkabılarınız ile birleştirip tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.spor ayakkabisi ile blazer ceket kombinleri

Spor ayakkabıların deri ceketlerle kombini:

Deri ceketler bu sezon oldukça yükselişe geçen parçalardan. Sokak modasında d deri ceketlerin spor ayakkabılar ile kombinine çok fazla rastlıyoruz. Gayet hoş bir kombin olarak karşımıza çıkıyor.

spor ayakkabilari ile deri ceket kombinleri 2014

Spor ayakkabılarının elbiseler ile kombini:

Spor ayakkabılar artık her tür kıyafetin kombininde rahatlıkla kullanabilineceğini söylemiştik. Feminen elbiselerinizi de spor ayakkabılarınız ile kombinleyebilirsiniz. Hem feminen hem de spor şıklığı bir arada taşıyacaksınız.

spor ayakkabi ve elbise kombinleri 2014

Spor ayakkabıların mini eteklerle kombini:

Mini etek feminenliği en fazla vurgulayan bayanların en sevdiği parçalardan. Bu feminen havaya spor bir tarz eklemeye ne dersiniz? Cevabınız evetse mini eteğinizi spor ayakkabılarınız ile kombinleyerek hem feminen hem de spor bir şıklık elde edebilirsiniz.

spor ayakkabilar ile etek kombini 2014

Spor ayakkabıların kalem eteklerle kombini:

Yine feminen ve klasik olan bir parça ile karşı karşıyayız. Kalem etekleri spor ayakkabılar ile kombinleyerek hem spor hem de klasik şıklıktan aynı anda yararlanabiliriz. Zaten sokak modası bu kombine kendini çoktan kaptırdı.

spor ayakkabisi ile kalem etek kombinleri

Spor ayakkabıların şortlarla kombini:

Özellikle mini şortlar ile spor ayakkabı çok hoş durmakta. Üstünüze geçireceğiniz swatshirt ile şort ve spor ayakkabılarınızı kombinleyerek hem rahat hem de sade bir şıklık elde edebilirsiniz.spor ayakkabisi ile sort kombinleri 2014Spor ayakkabısı ile yapabilceğiniz diğer şık kombin önerileri için galerimizi incelemeyi unutmayın.