siyah koltuk takımı modelleri

0

siyah koltuk takımı modelleri

Ağır ve kullanımı zor çekyatlar yerini Walker Seryat’a bırakıyor

Günün en keyifli anlarını yaşayabileceğiniz koltuğunuz aynı zamanda misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz geniş bir yatak haline gelsin ister misiniz? O zaman Walker Seryat modeli tam size göre.

Walker Seryat sıradan bir koltuk değil…

Kolları sırt minderine cırt ile bağlı olan Walker Seryat’ın istenirse kolları aşağı devrilebilir ve üzerine rahatlıkla 2 kişi oturabilir. Ayrıca kollarının her iki yanında bulunan cepler sayesinde kitaplarınızı, dergilerinizi saklayabilir, kolun üstüne koyacağınız bir laptop ile kendinize bir çalışma koltuğu yaratabilirsiniz. Yatak olarak görmek istediğinizde ise yapmanız gereken tek şey kolları cırtlardan ayırıp oturma minderini yere doğru devirmek.

İskeletsiz yapıya sahip olan Walker Seryat, aynı zamanda sağlamlığı ile uzun seneler keyifle kullanabileneceğiniz bir ürün.

En kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunan Nuev.com, ürünlerinin her detayında ayrıcalığını hissettiriyor.

Yenilikçi trendleri yakalamak isteyen, çeşitliliği ve farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, kendi stillerine uygun seçeneklere, üstelik Lazzoni kalite ve güvencesi ile online ortamda sahip olabiliyor.

Dokunmadan mobilya seçmek zordur ama mobilyalarda Lazzoni imzası varsa güven garantidir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.