Ev hanımlarının her zaman merak ettiği püf noktalar hakkında sizlere bugün Salonu düzenli göstermek için dikkat edilmesi gerekenler hakkında ince detayları aktaracağız.

Salonu yerleştirdiniz ve hala içinize sinmeyen bir dağınıklık görüyorsunuz. Bu konuda en çok yapılan yanlışların başında aksesuar yerleştirmenin yanlış olmasıdır.

Öncelikle bu konuda yapmanız gereken ilk ayrıntının evinizde bulunan bibloların bir arada durmasına olanak sağlamak olacaktır. Son derece önemli olan bu ayrıntı için benim sizlere tavsiyem evinizin bir köşesine vitrin yaptırarak veya elinizde bulunan vitrinin içerisini modernize ederek bibloları bir araya toplamak olacaktır. En önemli detayların başında gelen bu ayrıntıyı yaparak sorunu gidermek fırsatını yakalamış olacaksınız. Bunu da yaparken dikkat etmeniz gereken ayrıntı güneşin geldiği cepheye karşı yaparak bibloların ışık olarak canlı durmasına yardımcı olmak olacaktır.

Biblolar dışında salonun dağınık görünmesine neden olan en önemli detayların başında salonda bulunan bitkiler olacaktır. Bu bitkileri dağınık bir şekilde yerleştirmek yerine salonun en çok güneş alan kısmını belirleyerek oraya karşı yerleştirmek olacaktır. Burada çok fazla bitki elinizde bulunuyorsa yapmanız gereken en ince detayın bitkilerinizi basamaklı olarak sıralamak olacaktır. bu salonunuzun daha güzel bir görüntüde olmasına imkan vereceğinden dolayı salonun düzenli görülmesine yardımcı olacaktır.

Son olarak ise sehpanızın üzerinden bulunan dağınıklığı gidermek olacaktır. Burada kullanacağınız sehpanın sandıklı olması sizlerin istediği zaman bu aksesuarları çıkartmanıza neden olacağından dolayı salon sehpanızı sandıklı seçerek salonun düzenli görünmesine yardımcı olmuş olacaksınız.

Salonu düzenli göstermek için dikkat edilmesi gerekenler