Eğer saçlarımı uzun istiyorum ve hızlı uzasın istiyorum diyorsanız tam zamanı.Saçınızı bu kez hızlı uzamasına yardımcı olacak birçok yol vardır. Tabii ki, her zaman saç eklettirme yapabilirsiniz, ama siz hazır değilseniz bu seçeneği pahalı ve bakımı sıkıntılı olabilir. Ortalama bir kişinin saçı ayda yarım inç bir santimetre büyür. Burada 30 gün içinde bir santimetreden daha artırmak için birkaç büyük yolları paylaşacağız!

PRENATAL VITAMINLER

Çoğumuz saç uzadıkça yardım yolları için bu vitaminleri tanıdık, ama şaşırtıcı bir parçası aslında etkili olmasıdır! Ne yazık ki, prenatal vitaminleri fazla almak demir yüksek miktarda olduğundan hamile olmayanlar için sağlık risklerine neden olabilir. Bu nedenle, prenatal vitamin almadan önce bir dr başvurmak en doğrusu.

SAÇ, CILT VE TIRNAKLAR VITAMINLER

Çocuk olanlar için bir başka mükemmel bir seçenek, saç, cilt ve tırnaklar için vitamini almaktır. Deriye yardımcı sağlıklı bir cilt tutmak ise bu vitaminler ile çivi gücünü sağlar ve saç uzatır. Her zaman olduğu gibi, laboratuar da sentezlenen bu tür doğal malzemelerle yapılmış bir organik vitamini öneririz.

ŞAMPUANLAR VE KREMLER

Eğer şampuan ve kremler saç büyümesi için gerekliolduğunu biliyor muydunuz? Bazıları Vardır saç uzatmada çok etkili! Saçınıza uygun şampuan ve saç kreminiz aynı zamanda besleyici ve onarıcı olmalı,Revita Yüksek Performanslı Saç Uyarıcı şampuan ve saç kremlerini seviyorum. Amino asitler ile birlikte, anti-DHA karmaşık ürünler saç beslenmesinde ve daha hızlı, daha kalın büyümesine yardımcı olur.

SAÇ MASKELERI

Saçların uzun olsun, daha hızlı uzaması için sağlıklı olması önemlidir .Bitkisel ve doğal bir saç maskesi her 10 gün de bir kullanmak saçı nemli tutmak ve kuru veya hasar görmüş saç tellerinin kırılmasını azaltır.

SAĞLIKLI SAÇ DERISI

Bizim saç köklerinin bulunduğu kafa derisi nekara sağlıklı olursa ve beslenirse saçlarımızda o kadar sağlıklı uzar, bu nedenle sağlıklı bir saç derisi daha sağlıklı saçları yaratacak .Sa Derisine masaj yaparak ve kan akışını hızlandıran şampuanlar sinirleri aktive yardım edecek ve folikül etkinliğini artıracaktır.

HINDISTAN CEVIZI YAĞI

Saç maskeleri gibi, hindistan cevizi yağı nemli saç ve saç derisi için içinde çok gerekli besinleri vardır ve saç uzamasına, saç derisini onarmaya yardımcı olacaktır. Sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak için, saç köklerine uygulamadan kaçınarak, duştan sonra saçlarınıza hindistan cevizi yağı uygulayın. Kafa derisi nem probleminiz varsa , Hindistan cevizi yağı uygulayın ve 20 dakika bekletin. Bir ay sonra tekrar uygulayabilirsiniz.

SAĞLIKLI DIYET
Sürekli uygulanan sağlıksız diyetler saç uzamsını durdurur ve saçlarınız yeterli besinleri alamadığı için dökülmeye başlar.
Sağlıklı beslenme ile saçlar daha sağlıklı ve hızlı büyür ayrıca daha iyi bir cilt, sağlıklı bir bağışıklık sistemi, yüksek enerji seviyeleri ve hızlı saç uzatmak için gereklidir… Bir multivitamin alarak her zaman yemek yemeden diyetinizi sürdürebilirsiniz.