Günün Kombini Hırkalar, Hırka Kombini Nasıl Olmalı

Hırkalar bayanların kurtarıcı parçaları arasında. Özellikle bahar mevsimlerinde hava bir güzel bir bozuk olunca üzerimize ne alıp dışarı çıkacağımız hakkında baya yoruluyoruz. Bu durumda hırka giyip çıkmak en pratik bir çözüm oluyor. Gardırobunuzda mutlaka hırkalara ver vermelisiniz.2014 yılında birbirinde güzel şık hırkalar yine biz bayanları bekliyor. Hırkalarımızı nasıl kombinleyeceğimize bakalım.

Büyük Ve salaş hırka modelleri: Çok şık ve kullanımlı olan büyük hırkalar ayrıca çok pratik kıyafetlerden. Elbiselerinizle ya da Jean pantolonlarınızla  kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Serin giden havalarda mantodan sıkıldıysanız büyük ve salaş hırka modellerinizi kullanabilirsiniz.
bol buyuk hirka kombinleri 2014
Uzun hırka modelleri: Uzun hırkalarınızı da manto yerine kolaylıkla kullanabilirsiniz. Elbiselerinizle, şortlarınızla ya da kısa eteklerinizle de giyebileceğiniz parçalardan.

uzun hırka modelleri ve kombinleri 2014

Kısa hırka modelleri:Kısa hırka modelleri yaz ayalarının havalaı paçlarından.Bu yaz kısa hırkalarınızı crop top kısa üstler, büstiyerler ve kalem etekler ile kombinleyin, şık ve güçlü bir stil .
kısa hırka modelleri ve kombinleri 2014
Hırkaların gömlekler ile kombini: Kolej şıklığını baz alarak hırkalarınızı beyaz gömleğiniz ile kombine edebilirsiniz. Jean bir pantolon ya da kalem etekle kombininizi tamamlayabilirsiniz.
hirkalar ile gomlek kombini nasil olur
Hırkaların elbiseler ile kombini: Serin giden havalarda yaz kış askılı ya da straptes elbiselerinizle giymek için tam idealdir hırkalar. İş yaşamınızda da şıklığı yakalamak için askılı ya da kolsuz elbiselerinizi hırkanız ile kombine edebilirsiniz.
hirka elbise kombinleri 2014
Kat kat giyim hırka kombini: Serin havalarda özellikle kat kat giyilebilirsiniz. Kısa ceketinizin altına bir hırka giyerek değişik bir tarz elde etmiş olursunuz.
kat kat giysiler ile hirka kombini 2014
Hırkalar ile kemer aksesuarı: Hırkanızın bol olduğunu ve vücut hatlarınızı kapattığını düşünüyorsanız vücudunuza kum saati formu vermek için belinize kemer takabilirsiniz. Kemerinizin hırkanız ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Hem vücudunuzun daha düzgün görülmesini sağlayacaksınız hem de şık bir aksesuar ile kıyafetinizi tamamlamış olacaksınız.
hirka ve kemer kullanimi
Hırka ile kullanılabilecek aksesuarlar: Şal, fular, kaşkol, kolye, şapke gibi parçalarınızı hırkalarınız ile kombinleyebilirsiniz. Böylece kıyafetinize de başka bir hava ve hareket katmış olursunuz. Bu dönem çok trend olan cuff bileziklerde hırkanıza değişik bir hava katacaktır.

hirka ve aksesuar kullanimi 2014