İlkbaharın güneşli günleri ile kıyafetlerinize mini etekler ile hava katmaya ne dersiniz?Günlük mini etek kombinleri ile sizde her güne şık bir kombin önerisi hazırladık.İster pileli ister trompet mini etekler bu baharın en havalı mini eteklerinden.

İnce ve güzel bacakları olan bayanlar için bu mini etekleri tercih etmek hiç de zor olmayacak..Günlük kombinlerinizde mini eteklerinizi, uzun spor gömlekler, tşörtler ve sweatshirt ile tamamlayabilirsiniz.Altına spor ayakkabı, babet ve converse giyebilirsiniz.Topukluları ise daha özel günlere saklayın.2014 ‘ün yeni sezon bayan converse modellerini görmek için tıklayın!

Doğru söylemek gerekirse mini etek bacakları şişman ve kısa olan bayanları olduğundan daha kısa ve şişman görünmesini neden olabiliyor.Bunun için etek boyunuzu ona göre ayarlamak en doğrusu.Bunun yerine midi boy etekler hem sezon trendi olması hemde kilo ve kısa boy sorunu olan bayanlar için daha ideal olabilir.

sizler için 2014 ilkbahar yaz modasına uygun popüler ve muhteşem mini eteklerinize  destek olacak çeşitli kombinler hazırladık.

İşte ilkbahar modasına uyumlu mini etek kombinleri .

günlük mini etek kombinleri