GLISS ULTIMATE OIL ELIXIR ŞAMPUAN VE BAKIM KREMİ KULLANICI YORUMUM

21 Mart 2014
11 Views

Gliss Ultimate Oil Elixir yeni saç bakım şampuanını market rafında gördüğümde hemen alıp denemek istedim. İçeriğinde özel besleyici yağ ve sıvılaştırılmış keratin içerir yazması almak istememin başlıca sebeplerinden.

Daha önce kozmetik sektöründe 2 sene kadar çalışma deneyimim oldu. Bir kaç kozmetik üzerine çalışan bölge müdürlerinin saç şampuanları ve bakım ürünleri hakkında kullanıcı deneyimlerini dinledim ve hepsi Gliss ürünlerinin saça en iyi gelen sağlıklı ürünler olduğunu söylemişti.  O zamana kadar açıkçası Gliss Şampuan ve kremini kullanmak aklıma bile gelmemişti. Neyseki ilk defa denemiş oldum yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Aslında daha ilk kulllanımda size yazmak istedim.

Saç açıcılardan yıpranmış kırık ve dökülen saçlarımı Gliss ile yıkadım ve ilk defa saçlarım sağlıklı bir görünüme ve ipeksi yumuşaklığa kavuştu, hayretler içinde kaldım, o kadar şampuan denedim bakım maskeleri aldım ve evde kendim doğal maskeler denedim ama hiç Gliss e Oil Elixir saç şampuanı ve saç bakım kremi kadar memnun kalmamıştım. Beklediğim gibi saçlarımı da yağladırmadı. Saçlarım şimdi daha yumuşak ve sağlıklı görünüyor. Sizde mutlaka denemelisiniz. Ayrıca yanında durulanan bakım kremini ve sıvılaştırılmış, kuru saça uygulanan Oil Elixir sıvı saç kremini alırsanız sonuçlarına sizde inanamayacaksınız. Hem de fiyatları eskisi kadar pahallı değil üçünü birlikte daha indirimli alabilirsiniz. O kadar pahalı ve bir işe yaramayan şampuanlara ve saç bakım ürünlerine para vermeyin mutlaka Gliss Ultimate Oil Elixir şampuan ve saç bakım ürünlerini deneyin.

3 Comments

  1. Ya bnde kullandım bu şampuanı süper bişey gerçekten önceden pantene elidor felan kullanmışım saçımı maafetmişim bunu kullanınca çok etkisi oldu doğrusu saçımda parlaklık oldu kepek 0 hiç yok ayrıcada saçı kabartmıyo saç kırıklarımda yok memnunum . Saçımıda dökmüyo. 🙂 Hepsi bir arada denilebilir 😀

  2. benim saçlarım kıvırcık ben bu seriyi kullansam faydası olur mu

  3. Yaa super birsey gercekten tavsiye ederim saclarim full kirikti her gun agliyordum bir ara sacimi kestrmeye karar vermistim. Sampuani aldim bitesiye kadar kullandm saclarmda hicc kirik kalmadi sonra syoss onarici new
    Olani aldm hicc hosuma gitmedi
    Tekrar gliss alicam

Leave A Comment