Gizlilik Bildirimi

Biz kimiz?

Sitemiz, https://www.ekadinca.com olup “eKadınca, Kadın ve Moda Sitesi” sloganı ile tanınmaktadır. Sitemiz yöneticileri ve imtiyaz sahibi bilgileri için künye sayfasına göz gezdirebilirsiniz.

Neleri toplar ve saklarız?

Siz sitemizi ziyaret ederken, biz şunları izleriz:

  • Görüntülediğiniz yazılar: Örneğin, okuduğunuz yazıları ayırarak sizi okumadıklarınıza yönlendirmek için kullanırız.
  • Yer, IP adresi ve tarayıcı türü: Sitemizi takip eden kullaıcıların yer, konum ve ilgi alanlarını görüntüleyerek hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak için kullanırız.

Siz sitemize göz atarken, sizi takip etmek için çerezleri (tanımlama bilgilerini) de kullanacağız.

Sitemize  herhangi bir unvan altında kayıt olduğunuzda adınızı, soyadınızı,  E-posta adresinizi, telefon numaranızı ve sitemize bağlantı kurduğunuz IP bilgilerinizi sizi tanımlamak için kullanmaktayız.

Yukarıda bahsi geçen bilgileri kullanım alanlarımıza örnek gösterecek olursak;

  • Adınız, soyadınız, adresiniz ve telefon numaranızı sizi tanımlayabilmek ve size bir hesap oluşturabilmek için kullanmaktayız.
  • E-Posta adresinizi hesabınıza ait işlemleri takip etmeniz ve ihtiyaç duyduğunuz zaman size hesap bilgilerinizi yeniden gönderebilmek amacıyla kullanırız. Eğer listemize kaydolmuş iseniz E-posta adresiniz aracılığı ile sitemizden son duyuruları ve yeni yazı bildirimlerini size ulaştırmak için kullanırız.
  • IP adresiniz gibi bilgilerinizi sitemiz üzerinde paylaşacağınız içerik ve yorumlarınızın size ait olduğunu tanımlamak amacıyla kullanır ve bu bilgileri gerektiğinde yasal hakların korunması amacı ile kolluk kuvvetleri ile paylaşırız. Bu site üzerinde yapılacak paylaşımlar sonucunda doğacak tüm zararlardan içeriği oluşturanlar sorumludur.

Sizinle ilgili bilgileri ihtiyaç duyduğumuz sürece ve yasal süre boyunca saklarız. Ayrıca sitemiz içeriğine yaptığınız veya yapacağınız tüm yorumları da ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca sistemimizde saklarız.

Ekibimizde erişimi olanlar

Ekibimizin üyeleri bize sağladığınız bilgilere erişebilir. Örneğin, sitemizde bulunan yöneticiler, editörler, moderatör ve yazarlar  şunlara erişebilir:

  • Ne zaman hangi yazıyı okuduğunuz, IP numaranız ve bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerinize,
  • Sitemiz üzerinde yaptığınız yorumlarda paylaşmış olduğunuz bilgilerinize.

Ekip üyelerimiz, sitemiz üzerinde daha iyi hizmet sağlayabilmek için bu bilgilere erişim ve değerlendirme yetkisine sahiptir.

Başkalarıyla neler paylaşıyoruz?

Google Adsense, Google Analytics ve Hosting Sağlayıcısı IHS telekom tarafından toplanacak diğer bilgiler için sitemiz https://www.ekadinca.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitemizde gezinmeye başladığınız an yukarıda geçen tüm şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.