Sayfamızda en güzel yüz için; burun, çene, dudak, saç, göz şekli, alın, elmacık kemikleri kimin sorularına yanıt var. En güzel yüz kimin, Estetikçilere göre en güzel yüz tanımlaması, En güzel yüz hangi ünlünün diye merak edenleri duyar gibiyim. İşte buyrun detaylar.
Life and Style dergisi, estetik ameliyatlarda en çok benzenilmek istenen yıldızları temel alarak dünyanın en güzel yüzünü oluşturdu! İşte dünyanın en güzel yüzü.
Ünlü kuaför Kevin Lee, en çok Kim Kardashian‘ın saçlarının beğenildiğini söyledi. Lee, “Kadınlar, onunki gibi koyu renkli, gür, parlak ve dalgalı saçlar istiyor!” dedi.
Hollywood’un popüler estetik doktorlarından Dr. Paul Nassif, “Angelina Jolie‘nin göz şekli muhteşem. Kadınlar, bize gelip gözlerini ameliyat ettiriyor” diyor. Bunun için yaklaşık 8 bin 500 doları gözden çıkarıyorlar.
Doktor Andrew Jacono, “Geniş alın, güzel bir yüzün olmazsa olmazı! Kadınlar, alınlarını ameliyatla aynı Megan Fox‘unki gibi genişletiyor” diyor. Bu ameliyatın bedeli 10 bin dolar!
Natalie Portman‘ın doğal ufak burnu, kadınların yeni hayali. Dr. Robert Guida, bu burna sahip olmak için müşterilerinin 10 bin doları gözden çıkardığını söylüyor.
Dr. Nassif, müşterilerinin ünlü oyuncu Halle Berry‘nin elmacık kemiklerine hayran olduğunu söylüyor. Müşterilerinin bu amaçla 7 bin dolar harcadığını belirtiyor.
Dr. Guida, Scarlett Johansson‘ın dolgun dudaklarının Hollywood’un yeni gözdesi olduğunu söylüyor. Kadınlar dolgun dudaklar için bin 500 dolar harcıyor.
Dr. Guida, çenenin ifade için çok önemli olduğunu ve kadınların bu konuda Gwyneth Paltrow‘u örnek aldığını söylüyor. Çene yaptırmak 6 bin dolara mal oluyor!