Biz kadınlar erkekler tarafından  beğendikleri  kadınların güzellik ipuçları neler her zaman araştırmalar yaparız.Bize bazı güzellik ipuçları vermek için yeterince cesur olan herhangi bir erkek olduğunu düşünüyor musunuzu? Eh, onlar bize birkaç ipucu vermek için iyi göründüğün  hakkında söyleyebilecekleri yeterince ipuçları var.Erkekler tarafından tavsiye edilen bu güzellik ipuçlarına bir göz atın ve onların  gerçekten bizim makyaj ve saç güzelliğimiz hakkında ne düşündüğünü öğrenin!

BASİT DUDAKLAR TUTUN

Erkekler tarafından kadınlar için güzellik ipuçları biri kalın, boyalı dudaklar önlemek ve basit ve doğal görünmesini sağlamak.Yoğun, parlak ve rujlu dudaklar onlar için biraz fazla olabilir ve onlar gerçekten parlak dudaklar ya da yapışkan parlatıcısı olan dudaklardan hoşlanmıyorlar.

SAÇ STİLİ FAZLA ÖNEMLİDİR

Erkekler tarafından beğenilen bu önümüzdeki güzellik ipucu  en önemlisi… Erkekler için kadınların saçları çok önemli, onların duygularını bir anda etkiler.Kıvırcık saçlıve daha çok uzun saç ve bunun gibi bazıları da düz saçları beğeniyor ama hepside güzel kokulu ve yumuşak saçları seviyor.

TIRNAKLARI KISA TUTUN

Kadınlar için erkeklerin güzellik ucu kısa ve basit manikürlü tırnaklar.. Ben bütün kızlar gibi desenli tırnak trendleri seviyorum ve 3D tırnak sanat ve sivri pençeleriyle takdir ederken, erkekler gerçekten uzun ve gürültülü tırnakları korkutucu ve doğal bulmuyorlar. Eğer uzun tırnakları seviyorsannız günlük tırnaklarınızı törpileyip çok uzamamasını sağlayabilirsiniz.

ZARİF VE SEKSİ

Burada Büyük sürpriz, erkekler tarafından bu  güzellik ipucu bayanların kendi makyajını doğal ve sade  tutmak olduğunu göstermektedir. Erkekler her zaman gerçekten  çok bayalı kadınlar ile dalga geçip sade güzelliğimi makyaj güzeli mi  bu onlar arasında uzun tartışma konusu olmuştur! Çoğu erkek sadece sahte hatları veya uyumsuz makyaj gibi çok belirgin  makyajların yanı sıra doğal güzelliğini vurgulayan ve iyi görünen uyumlu makyajlı kadınları beğeniyor.

DOĞAL EN İYİ Mİ

Erkekler makyaj ipuçları da mümkün olduğunca doğal olarak görünen kızları seviyor. Bu tırnak olsun, saç, makyaj, bir bütün olarak, erkekler tabii ki sahte görünümleri sevmiyor. aşırı beyazlatılmış dişler ve büyük, sahte kirpikler. Eklenmiş yapay saçlar onların farkettiği ve yadırgadığı sırlardan

DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPIN

Erkeklerin kadınlarda beğendiği makyaj ipuçlarından başka biri dumanlı gözler.Dumanlı göz makyajı yapan kadınları daha çekici ve gizemli buluyorlar. Ben dumanlı göz yanlısı değilim yapımı zahmetli ama onlar ile bakmayı seviyorum ve erkekler de kadınlarda bu seksi görünümü seviyor.

EMİN OLUN

kENDİNİZDEN VE GÜZELLİĞİNİZDEN HER ZAMAN EMİN OLUN VE BU ŞEKİLDE DAVRANIN. YÜRÜYÜŞÜNÜZ, GÜLÜŞÜNÜZ İLE KENDİNİZE OLAN GÜVENİNİZİ PERÇİMLEYİN.