Erkekler genelde balık etli bayanları severler ve bu tipteki kadınlar onlara daha çekici gelirler. Ancak balık etli derken balina ile karıştırmamakta fayda vardır. Normal kilodan küçük bir miktar fazla kilosu bulunan kadınlar daha dikkat çekici gelmektedir.

Bazı erkekler için ise 90-60-90 ideal kadın ölçüsüdür. Ancak arayışlar sonucunda buna yakın birini bulamayınca yakın ölçülerde başka birine yönelebilirler. Yani beden ölçüsü olmazsa olmazları değildir. Söz konusu cinsel yaşam olunca toplumda şişman kadınlara karşı bir antipati olsa da her kadın karşısındaki erkeği kendine çekebilecek özelliklere sahiptir.

Erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler nelerdir?

Güzel gözler ve bakışlar oldukça önemlidir. Güzel bakmayı bilen bir kadın her zaman rakiplerine karşı 10-0 öndedir. Bunun yanında düzgün ve hoş bacaklar, bacaklar ile uyumlu ölçüde kalçalar erkeklerin dikkatine en çok takılan özelliklerdir.

Her kadın aynı fiziksel hatlara sahip olmak zorunda değildir. Ancak vücudunu tanıyıp vücuduna yakışanı giyebilmek çok önemlidir. Balık etli olmak orantılı vücut hatlarına sahip olmak kesinlikle dikkat çekiciliğin anahtarıdır.