en güzel kokan erkek parfümleri

0

en güzel kokan erkek parfümleri

Biz bayanlar için koku çok önemlidir ya erkekler için,erkeklerinde en etkileyci özellikleri güzel kokmaları,en azından kadınlar öyle istedikleri için bile kullanabilirler.Doğrusu kimse güzel bir kokunun büyülü etkisini dayanamaz.En seksi erkek parfümleri..

Eşiniz yada sevgiliniz çok güzel koktuğunda size daha etkileyici gelmiyormu?
Örneğin, parfüm kokan bazı erkekler size de çok seksi gelmiyor mu?
en güzel kokan erkek parfümleri

1-CK Be – Calvin Klein
Erkeğinizin yıllarca kullansa da bıkmayacağı, üzerinde mesafeli ve cool bir etki yaratan, eşsiz bir unisex koku. Mıknatıs etkili bir davetkarlığa sahip olan bu parfüm, çiçek ve meyve ailesinden oluşuyla ferahlık hissi verirken, siyah şişesiyle de asaletinin önünde saygı duyulası etki bırakıyor. CK Be, üst notalarında bergamut, mandalina, nane ve lavanta; orta notalarında manolya ve şeftali; alt notalarında ise sandal ağacı, tonka fasulyesi ve opoponaksın içeriğiyle gizemli ve bir o kadar da seksi.

2-Acqua Di Gio Homme – Giorgio Armani
Her yaş grubu erkeğe hitap eden Acqua Di Gio Homme; deniz notaları, meyveler, bitkiler ve ağaçların maskülen havasına sahip, uzun süre kalıcılığı olan bir parfüm. “Cennetin esansı” olarak lanse edilen koku, tepe notalarında yasemin, lavanta, bergamut ve neroli; orta notalarında biberiye, latin çiçeği ve yasemin; temel notalarında Akdeniz ladini, Fas sediri ve paçuli; dip notalarında ise sandal ağacını barındırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.