En Faydalı en iyi Saç Bakım Yağları

0

En Faydalı en iyi Saç Bakım Yağları

Artık saç bakım yağlarıyla saçlarımız daha parlak ve daha canlı ,eskisi gibi evde bakım kürleri ve maskelerle uğraşmamıza gerek yok ,saça en faydalı saç bakım yağlarını sizler için araştırdım..

Kerastase Elixir Ultime
Kerastase, Elixir Ultime mucizesine eklediği üç yeni versiyonla tekrar karşımızda. Artık yıpranmış, boyalı ve hassas saçlar için ayrı bir yağ mevcut.

Özünde genel olarak argan, kamelya ve mısır yağı içeren bu özel karışım saça nemliyken ya da kuruyken uygulanabiliyor.

Saç tellerine parlaklık verip pürüzsüzleştiren bu yağ, hücre yenilenmesini destekliyor ve saçları derinlemesine besliyor.

Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle
Saça yumuşak ve ipeksi bir dokunuş veren BC Bonacure Oil Miracle Mucize Yağ, ardında yağlı bir his bırakmıyor. Fön esnasında şekillendirmeyi kontrol ediyor ve içeriğindeki argan sayesinde saça parlaklık ve esneklik vererek güçlendiriyor.

L’Oreal Professional Mythic Oil
Avokado ve üzüm çekirdeği yağlarının eşsiz birleşiminden oluşan Mythic Oil Efsane Yağ, saça mükemmel parlaklık kazandırırken derinlemesine besliyor.

Mythic Oil’i beş farklı şekilde kullanmak mümkün… Saçların parlaklık kazanması için istenen her an, kolay tarama etkisi için ıslak saça, bakım yapmak için saçları yıkamadan önce, dayanıklı fön sonucu için fön öncesi kuru saça ve kusursuz görünüm için fön sonrası.

Matrix Biolage Exquisite Oil Saç Bakım Yağı
Biolage Exquisite Oil canlandırıcı bakım yağı, saça anında parlaklık kazandırarak saçı besliyor ve kontrol altına alıyor.

Yumuşak saçlar için şampuanlamadan önce, kolay taranabilirlik ve nemlendirme için şampuandan sonra, koruma ve parlaklık için fön ve düzleştirici kullanmadan önce kullanabilirsiniz.

Organix Moroccan Argan Yenileyici Kuru Sprey Yağ
Kuru yağ teknolojisi ile üretilen kuru argan yağı, saçlara anında nüfus ederek, ışıltılı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor ve saç rengini belirginleştirmeye yardım ediyor.

UV ışınlarına ve ısı veren şekillendiricilere karşı saçları koruma altına alırken, saçları yumuşatmaya yardımcı oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.