Düşük Karbonhidrat Diyeti

En başarılı diyetlerden biride karbonhidrat diyetidir.Açlık kan şekerinizi kontrol altında tutarak kilo kaybınızı sağlayabilirsiniz.Karbonat diyetine denemek istyosanız bir kaç ipucuyu dikkate almalısınız.Birçok düşük karbonhitrad diyeti

Düşük karbonhidrat diyeti

Düşük karbonhidrat diyeti

tehlikeli, kısıtlayıcı ve ve oldukça sağlıksızdır.Ama doğru yaptığınız karbonhidrat diyeti ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz.Daha az kan şekeri dalgalanmaları, basit ve sağlıklı gıdalar yeme işlenmiş hazır gıdaları vücudumuzdan uzak tutmak, gece yarısı olan atıştırmalarınızı durdurur ve tokluk hissini arttırmış olursunuz.Asıl canavar şekerdir.

Sağlıklı ve ince olmak için Düşük karbonhidrat diyeti olması et ve balık yemeden yaşamak anlamına gelmiyor.Biranda Karbonhidratı keserseniz oldukça zararlı ve sağlıklı bir diyet değildir.Gün bıyu yorgun olursunuz ve korkunç bir ruh hali sizi bekler.Siz şekeri azattın yavaş yavaş glisemik indeksi dengeleyin.İlk başta tahıl, bal, pekmez , patates, hazır şeker şurupları, şeker kesin .Çilek, yeşil elma ve greyfurt da kan şekerini yükseltebilir.Bazı meyveleride sınırlamalısınız.Balık, ızgara kırmızı et yiyebilirsiniz.

Her zaman Her Öğün de protein yiyin

Protein, Düşük karbonhidrat diyetinin ana anahtarıdır.metabolizmanı çalıştırır ,toklu kan şekerinizi düzenler  ve kötü bir ruh halini önler. Anahtar proteini sağlıklı tutmaktır. Organik ot ile beslenen tavuk gibi gıdalar seçtiğinizde bunu yapabilirsiniz, yağsız balık, şekersiz organik yoğurt, organik ya da yerel yumurta, yumurta akı, kaliteli protein tozu, protein tozu. Nişastalı karbonhidrat yüksek olduğundan fasulye ve baklagiller yememelisiniz..