Çalışmakta olan bayanlar için kıyafet seçmek, doğru ve rahat kombini oluşturmak her zaman zordur. Her gün ne giyeceklerini önceki günden düşünen, kombinler için yeni kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlar alan bayanlar için bizde birkaç kombin önerisinde bulunmak istiyoruz. Eğer iş yerinizde şık, dikkat çekici, güzel ve aynı zamanda rahat, ferah olmak istiyorsanız bu kombinleri tercih edebilirsiniz.

Pantolon-Gömlek Kombini

Pantolon-Gömlek Kombini
Çalışan kadınlar ve genç kızlar için en çok tercih edilen kombinlerin başında şüphesiz ki pantolon ve gömlek kombinleri gelmektedir. Hem rahat, hem de şık bir görüntü çıkarttığı için tercih edilmekte olan bu kombinler her yıl olduğu gibi yine popüler olur iken bu kez kumaşlar değişecek.

Geçtiğimiz senelerde daha çok kumaş pantolon ve keten gömlek çalışan kadınların kombinlerinde tercih sebebi olur iken bu yıl içerisinde kanvas pantolon ve şifon gömlekler kombinlerde ilgi görecek. Renk olarak ise artık siyah ve beyaz renkler çalışan kadınların ilgisini çekmez iken; kırmızı, mürdüm, saks mavisi ve mint yeşili renk tonları hem pantolon, hem de gömleklerde ilgi görecek.