Burçların olumsuz özellikleri

Koç burcu:çok çobuk sinirlenen bir kişiliğe sahiptir,sürekli kendni öne çıkarmayı seven bir burçtur,kendine aşırı güvenir bu yüzden bazı burçlarla hiç anlaşamazlar.Aslan,Akrep Ve Kova insanıyla Anlaşması çok zordur.bur burçlar birbirinden kötü etkikelnirler.

Boğa burcu:Boğalar çok sabit fikirlidir,hoşgörülü değildirler,esnekliği yoktur.Kararlıdırlar ve istediklerini elde ederler.bu özelliklere ters düşen burçlarla anlaşamazlar bu burçalr yengeç

terazi,oğlak burcuyla anlaşması çok zordur

İkizler burcu:ikizler burcu agresif ve huysuzdur,çabuk değişir,karasızdır sürekli diken üstünde hissederler,sinilerinide kontrol edemezler.başak,yay,balık burcu ile hiç anlaşamazlar.

Yengeç burcu

çok heyecanlı,duygusal,çabuk sinirlenen ,surat asan bazı davranılarıda dengesizdir.Koç,terazi,oğlak burcu insanıyla anlaşaması zordur.

Aslan burcu

kibirli vekendne hep birşey sanar,sürekli kendine ön plana çıkarmayı sever,iktidar meraklısıdır,hoşgörüsüzdür,ve bu burnu havada halleri bazı burçları çok tedirgin eder.boğa,akrep,kova ile hiç anlaşamazlar.onlara ggöre çok ukala bir burçtur.

Başak burcu,herşeyi ince ince düşünür,sıkıcı ve boğucudur.aşırı disiplinli ve sorumluluk almayı sever.çok önemsiz konuları bile çok kafaya takarlar.ikizler yay ve balıkla anlaşamazlar.

Terazı burcuSürekli düşünceleri değişir,biraz havallı tiplerdir.hemen etrafındakilerden etkilenirler.koç,yenngeç ve oğlakla anllaşmaları imkansızda sayılabilir.

Akrep burcu:

En kötü özellikleri çok kıskanç olmalıdır ve intikm duygusu taşırlar,kindar yapılaı vardır.başına buyruk yaşamayı severler ve oldukçada inatçıdırlar.boğa ,aslan,kova onunla anlaşamaz.

yay burcu:Ağzına geleni söyleler sorumluluk almayı sevmezler,dikkatsiz ve abartılı hareketleri vardır,çok coşkulu ve özgür olmayı severler.ikizlerbalık ve başak ile anlaşamazlar.

Oğlak burcu:maddiyata çok düşkündürler,aşırı sabırlı ve özenlidirler,azen sıkıcı olabilirler,liderlik duyguları aşırı gelişmiştir. koç,yengeç ve terazi burcu ile anlaşmakta zorluk çekerler.

Kova burcu:özgürlüğüne oldukça düşkündürler,aşırı inatcıdırlar dik başlıdırlar,huysuz taraflarıda vardır,oldukça sabit fikirlidirler.Anşaması oldukça zor olan bir burçtur,özellikle boğa,aslan,akrep burcları kovayla anlaşamazlar.

Balık burcu: çok çabuk demoralize olan bir burçtur aşırı heyecanlı ve dikkatsizdir,karasızlık sürekli hayatlarında vardır,çabuk dağılan fikirleri vardır .ikizler,başak ve yay burcu balık burcunu pek sevmezler ve anlaşamazlar