Beyaz Tenliler İçin Saç Rengi Önerileri nelerdir araştırdık ve beyaz tene yakışan saç renklerini paylaştık!

Beyaz Ten rengi bayanlar tarafından genelde beğenilen ve dikkat çekici ten renklerindendir. Beyaz tenli bayanlar şanslı gruptandırlar. Genelde birçok saç rengi beyaz ten ile uyum sağlar. İşte beyaz tenliler için saç rengi önerilerimiz.

Beyaz tenliler için orta ve açık kumral saç tonları:

Orta ve açık kumral saç renkleri beyaz tenlilere genelde yumuşak bir yüz ifadesi verir. Ayrıca beyaz tenlilerde gayet doğal bir görünüm sağlar. Orta kurmak tonları beyaz tenlilerin yüzünü aydınlatarak cilde de parlaklık verir.ÜZerine balyaj ve balköpüğü gibi sıcak tonlar yapılarak harika saç tonlarıda elde edilebilir.

beyaz tenliler icin orta kumral sac renkleri 2014

Beyaz tenliler için sarı ve altın saç tonları:

Sarı ve altın tonları beyaz tenlilere çok yakışan saç renklerindendir. Beyaz tenli bayanlar sarı tonlarını rahatlıkla kullanabilirler. Fakat göz makyajlarını da saç renklerine ve ten renklerine uygun yapmalıdırlar. Ayrıca Sarı saç ve beyaz ten renkli gözler ile de çok güzel uyum sağlar. Doğru makyaj ile sarı saç, beyaz ten ve renkli gözler bütünleştirilmelidir.

beyaz tenliler için sarı altın saç renkleri 2014 2015

Beyaz tenliler için kızıl saç tonları:

Yine kızıl saçlarda beyaz ir tene en yakışan saç renklerindendir. Birde gözler yeşil ve mavi olursa gerçekten mükemmel bir görüntü ortaya çıkar. Özellikle yüzünde çil olan bayanlar renkli gözleri ile birlikte kızıl saç rengi yapmalıdırlar. Çok hoş bir görüntü elde edecekler. Mesela yeşil bir göze uygulanan mürdüm tonları ile kızıl saç ve beyaz ten mükemmel uyum sağlar.

beyaz tene yakisan kizil sac renkleri 2014

Beyaz tenliler için koyu kahve koyu kestane saç tonları:

Koyu kahve ve koyu kestane tonları beyaz tenlilere kadınsı bir hava katarak çekiciliklerini artırır. Zaten genelde beyaz tenli kişiler kumral tonlardaki saçlara sahip olduklarından koyu renge ulaşmaları da çok kolay olacaktır. Tek bir boyamayla bile istedikleri saç tonunu elde edebilirler.

beyaz tenliler icin koyu kahve sac renkleri

Beyaz tenliler için balköpüğü ve bakır saç tonları:

Balköpüğü ve bakır tonları da beyaz tenlilerin tercih edecekleri saç renklerinden olabilir. Örneğin yeşil gözlere sahip olan bayanlar saçlarında bakır renklerini kullanarak göz renklerini ve yüz hatlarını ortaya çıkarabilirler. Uygun bir makyaj yapmak şartı ile balköpüğü ve karamel renklerini kullanabilirsiniz.

beyaz ten icin bakir ve bal kopugu sac renkleri 2014

beyaz tenlilere yakisan bakir sac tonlari

Beyaz tenliler için siyah saç:

Siyah saçlı beyaz tenli bayanlarda kesinlikle en çekici bayanlar arasındalar. Beyaz ten ile siyah saç gerçekten çok güzel durmakta ve uyum sağlamaktadır. Saç şeklide bu uyuma eklenince gerçekten seksi ve çekici bir görüntü olacaktır. Saçlarına perçem veya kahkül kesimi uygulamaları saçı daha da güzel hale getirecektir. Yüzünüze de koyu renk bir makyaj yapak tam anlamı ile gotik tarzı yakalamış olursunuz.

beyaz tenliler icin siyah sac renkleri 2014 2015

Beyaz tenlilere yakışan diğer saç renkleri ve tonları için resimlerimizi inceleyemeye devam edebilirsiniz!

balkopugu sac rengi ve tonlari 2014 2015

balkopugu sac rengi ve tonlari 2014 2015

balkopugu sarı sac renkleri 2014 2015

balkopugu sac rengi ve tonlari 2014 2015