Beyaz Elbise Kombini Nasıl Olur

Beyaz elbiseler giyim parçalarımız arasında özel bir yeri olan kıyafetlerimizdendir. Hazır önümüzde ilkbahar varken beyaz giymenin de tam zamanı. Bizde baharla birlikte beyaz çiçekler açmaya başlayacağız. Heyecan, tazelik, yenilik ve saflığın rengi olan beyaz renk bu bahar da siz güzel bayanlarım bedenini süsleyecek. Peki, beyaz elbiselerimizi nasıl kombine edeceğiz.2014’ün beyaz elbise kombinlerine beraberce bakalım.
sirt dekolteli kisa beyaz elbise modeli 2014
Beyaz ile son derece etkileyici kombinler yapabiliriz. Açık ve sade bir renk oluşu bize farklı alternatifler sunuyor. İyi bir kombin yapmanın yolu bir rengi ana renk olarak seçmekten ve o rengi ön plana çıkarmaktan geçer. Beyaz ve siyah gibi tarafsız olan renklerin dışında bir rengi ön plana çıkarmak istiyorsanız o rengin kontrastlarını ve akraba renklerini kullanmalısınız. Birbirine uymayan iki rengi aynı kombinde kullanmak gibi bir yanlışa düşmemelisiniz.
cut out yazlik beyaz elbiseler 2014
Beyaz renk bu yönden bakıldığında avantajlı bir renktir. Çünkü beyazın uyum sağlamayacağı bir renk yoktur. Her rengi beyaz ile kombinleyebilirsiniz. Beyaz rengi kombinlerken ön plana beyaz rengi çıkarmalıyız. Beyazı kullanırken yanında kullanacağınız renkler koyuluk derecesine göre ön plana çıkacaklardır. Bunun için beyazı arka plana itecek şekilde koyu olan renkler tercih etmeyin.
yazlik beyaz abiye modelleri 2014
Örneğin odak noktanız boynunuz ve göğüsleriniz. Bu bölümlerinizi ön plana çıkarmayı istiyorsunuz. Beyaz kıyafetiniz ile birlikte boyun bölgenizde kullanacağınız aksesuar dikkatleri boyun bölgenize çekecektir. Bu durum avantaj gibi görünse de dikkatli kullanmanız gerekiyor. Mesela kalın bir belde beyaz elbise üzerine kullanılacak renk etkisi fazla olan bir kemer dikkatleri tamamen belinize toplar. Böylece kalın olan bölgenizi daha fazla ön plana çıkaracaksınız ve hoş bir görüntü olmayacak. Beyazın yanında diğer renkleri kullanırken sorunlu olan bölgelerinizi ortaya çıkaracak beyazın etkisini kıracak şekilde olmamasına dikkat etmelisiniz.

sifon tek omuz beyaz kisa elbise kombini 2014

Beyaz elbise kombinlerinden fikir alabilirsiniz.