2013 tesettür abiye modelleri galerisi

0

2013 tesettür abiye modelleri galerisi

2013 modası hakkında bir çok konu inceledik ,bugünde kapalı bayanlara özel yeni tessettür abiye modellerini inceleylim,tesettürlü bayanlar için özel günler ve davetler için tasarlanmış yeni modeller araştırdım umarım sizlerde beğenirsiniz.Birbirinden güzel modeller ile firmalar her sezon karşımıza çıkıyor.Gerçekten de hepsi birbirinden şık ve zarif..Aşağıdaki galerinden bu modelleri daha ayrıntılı inceleyebilirsini.Resimleri büyük boy görmek isterseniz küçk resimlerin üstüne tıklayınız.

teseettürlü bayanların  kendi aralarında düzenledikleri gün ve gecelerde özel kıyafetler arayan bayanlara özel tasarımlar sunan INAYAH,bayanların inançlarından taviz vermeden güzel giyinebileceğini düşünüyor. Kadınların kendi aralarında kullanabileceği, şık kıyafetler tasarlayan INAYAH zerafeti vurgulayan koleksiyonları ile kapalı bayanlardan  tam not almayı başardı.

Özellikle tesettür abiye elbiselerin bulunduğu koleksiyon, nişan elbisesi arayan genç kızlar için birebir! Şifon, tül gibi hafif ve uçucu kumaşların yanı sıra özel saten ve tafta kumaşların kullanıldığı yeni koleksiyonun ana renklerini ise pembe, nar çiçeği, mercan ve petrol mavisi oluşturuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.