2013 makyaj modelleri/2013 göz makyajı trendleri

0

 2013 makyaj modelleri/2013 göz makyajı trendleri

Geçtiğimiz günlerde defilerdede baktığımızda en önemli detay göz kalemleri olarak dikkatimizi çekti,bu sezon artık sadece kıyafetlerde değil makyajdada cesaretigetirdi,daha renkli bir makyaj için bu sene çok ideal olucak..

Renkli makyaj sevenler için 2013 makyaj trendlerine bir göz artmanızı tavsiye ederim kayajın en renkl yılı 2013 yılı olucak bence ,pembelerin yeşillerin en güzel ve parlak renklerini bu yıl kullanailirsiniz.

 

Artık bu sezon pembe kalem rengi aynı siyaha tercih ettiğimiz kadar çok kullanılıcak biraz tuaf geliyor dimi ama bekleyin ve görün derim,sokalarda,partilerde heryerde bu tonlarını rahatlıkla görebiliceksiniz.Kırmızı tonlarınıda bu sene görmemiz mümkün artık yeni moda bunlar olucak..Bunu uygularken dikkat etmeliyiz eğer sarışın isek daha açık pembe renklerini kullanmalıyız,eğer kumral bir bayansak gerçek pembeler bize en uygun olucaktır,eğer koyu tenli ve koyu renk gözlere sahipsek bize ençok gidicek pembe tonu eflatuna çalan pembe ve koyu pembe tonlarıdır.

 

Tıpkı oje gibi artık diplinerın da çift katlısı makbul… Kıvrık hatlı belirgin grafik uygulamalar hem retronun, hem de fütüristik akımın tüm özelliklerini taşıyor. Elbette günlük hayatta modeldeki gibi bir göz makyajıyla gezmenizi sosyal çevreniz açısından önermiyoruz, fakat bir trend başladığında modaya dönüşen onun uygulanabilir yanlarıdır.

Yani uçları daha kıvrık dipliner uygulamaları düşünün, daha kalın hatlarla göz pınarlarınızdan başlayıp kirpiklerinizi daha dolgun gösteren bir makyaj deneyebilirsiniz.

 

2013 göz makyajında pullu noktalarda çok trend,bunuda çok rahatlıkla göz çevrenize uygulayabilrsiniz,nekadar hoş göründüğü eminim sizin de gözünüzden kaçmıycak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.