Fibrokist Memeler İçin Brokoli Kürü Tarifi

Fibrokist Memeler İçin Brokoli Kürü Tarifi
2 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 3.222 kez okundu.

Ülkemize genel olarak baktığımızda her iki kadından birinin memesinde fibrokist oluşmaktadır.Fibrokist meme tehlikeli bir hastalık olmamakla beraber bayanlara özellikle adet dönemlerinde sıkıntılı ağrılı bir dönem yaşatmaktadır.Aslında fibrokist meme bir hastalık değil bir meme yapısıdır.
Göğüsteki fibrokistler için 21 günlük brokoli kürü tedavisi önereceğiz.Fakat Brokoli kürü uygulayacağım diye kesinlikle doktor kontrollerini ve tavsiyelerini aksatmayınız.
Göğüste teşhis edilen Fibroadenom “solid kitle” olarak tanımlanmış ise, brokoli kürü göğüste bulunan solid-kitle üzerinde etkili değildir. Göğüsteki fibrokistlere karşı etkilidir. Yani, kist olarak tanımlanmış olması gerekir.
Brokoli herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir sebzedir.Öncellikle alacağız brokolinin taze ve diri olmasına dikkat etmeliyiz.Hormonlu tohumlardan elde edilen brokoliyi kesinlikle kullanmayınız.

Fibrokist memeler için brokoli kürü tarifi

200-250 gr lık taze brokoliyi satın alınız.Bunları derin dondurucunuzda saklayabilirsiniz.Brokolinin sararmış olmamasına dikkat ediniz.
Hazırlanışı= ½ litre kaynamış olan suyun içersine 200 gr brokoliyi koyunuz.5 dakika haşlayınız.Daha sonra ocaktan alarak süzünüz. Elde ettiğimiz brokoli suyunu yarısını sabah kahvaltı yapmadan önce diğer yarısınıda öğle yemeğimizi yemeden 20 dakika önce içiniz.Bunu  21 gün süreyle tekrar ediniz.Göğüslerinizin rahatladığını ağrılarınızın azaldığını ve fibrokistlerin yavaş yavaş yok olduğunu göreceksiniz.Gerekiyorsa 1 hafta ara verdikten sonra tekrar uygulayabilirsiniz.Fibrokist memeler için brokoli kürünü uygularken fibrokist memede ağrıları artıran çikolata,kahve,portakal,ve kuru üzüm tüketmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağız Kokusu İçin Bitkisel Çözümler başlıklı makalemizde aftlar için bitkisel tedaviler, Ağız Kokusu ve Ağız Kokusu İçin Bitkisel Çözümler hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git