Dünyanın en kaliteli Ginseng’ini Kore devleti üretiyor

Dünyanın en kaliteli Ginseng’ini Kore devleti üretiyor
30 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.310 kez okundu.

Dünyanın en kaliteli Ginsengi Kore devletinde üretiliyor

kore ginseng

kore ginseng

Kore Devletinin Resmi Ginseng üretimi 6 yıl sürüyor…Kore Devletinin Ginseng bitkisinin kökü ,dünya genelinde 2000 yılı aşkın süredir sağlıklı gıda olarak kabül görmüştür.Çok eski dönemlerde bile bilim sınıfından araştırmacı kişiler bu bitkyi biliyor ve hakkında yazılar yazıyordu.Krallar Ginseng hakkında söylenen bilgilere önem verdiler ve doğal bir ilaç olarak kabül edilmesini sağladılar.Sigara kullanılması sonucu meydana gelen hastalıklarda iyileşme gösterdiği,ömrü uzatmada etkili olduğu ,vücut gelişimi içinde çok ünlü isimlerin Kore Ginsengi özü kullandığı ve birçok ünlü politikacı ve ülke yöneticilerinin yaşam tarzını desteklemek için Kore Ginsengini satın aldığını bir çok makalede görüyoruz.

Kore Ginsengi devlet tekelinde olan ve Korenin cofrafi yapısı ve 4 mevsim boyunca çok özel toprak koşullarına sahip olması da doğal olarak en kaliteli Ginseng yetiştirmeye müsait bir yerdir.Çok hassas bir kök olan Ginsengden sağlıklı bileşenler üretilebilmesi için büyük bir özen ve fedakarlık gerekmektedir.Kore Ginsenginin sağlıklı ve kaliteli bir şekilde üretiminin sağlanması için ideal bir iklime sahip topraklarda yetişmesi gerekir.Korenin ilkimide oldukça müsaittir.Bu nedenle aktif bileşenleri en yüksek kalitede ,aktiflik ve etkisi açısından dünyada benzersiz Ginseng olma özelliği kore Ginsenginde vardır,tüm dünyada benzersiz Ginseng olma özelliği taşımakta ve tüm dünya Kore Ginsenginden övgüyle söz etmektedir.

 En Kaliteli Devlet üretimi Kırmızı Kore Ginsengi olmasının nedenleri nedir ?

Kırmızı Ginseng uzak doğunun mükemmel hayat iksiri adıyla bilinen ve 6 yılda gelişen sadece Güney Kore Devlet tekelinde üretilen ve bütün dünyaca ihraç edilen en ütkili hücre yapıcı bir bitki özüdür.Yabani olarak yükse dağların eteklerinde yetişir ve koyu kırmızı meyve salkımları veren bitkinin insan figürüne benzer kökleri  esas şifa kaynağıdır.Kırmızı Ginseng yaklaşık 2000 ylından buyana Çin, Kore ve Japonya’da kullanılmakta ve mucize etkileri sayesinde Uzakdoğu’nun en çok faydalı bitkisi olup kullanım alanı tüm dünyayı sarmıştır.

Kırmızı Ginseng‘in yetiştirme,işleme,preparat haline getirme ve tüm dünya pazarlarına satışı Kore Resmi Tekel idaresi tarafından yapılmaktadır.Kore Devletinin Böylesine değerli bir bitkiye sahip çıkmasının nedeni; hatalı üretimin olmaması, bitkinin tam gelişmeden erken toplanması ,taklit edelip kalitesinin ve etkinliğinin bozulmaması içindir.Üretiminin her aşaması devlet gözteminde olan, Kore Ginseng uzmanlarının özveri, sabır, bilgi ve istisas alanları içersinde yetişen bu üstün ve eşsiz bitkiye, Kore Resmi Tekel İdaresi ilk önce Kırmızı Ginseng ismini vermiştir.Sonrada Kore Kırmızı Ginseng petentini vererek hakiki Ginsengi diğer Ginsenglerden ayırmıştır.

Kore Kırmızı Ginseng kullanımı ?

Halen A.B.D.’de kaybettiği sağlığını yeniden kazanmak isteyen 6 milyon kişi Kırmızı Ginsengi kullanmaktadır. Japonya Sağlık Bakanlığı’nın sayesinde Japonya’nın 7000 hastanesinde yüzbinlerce hastaya uygulanmak üzere değişik Kırmızı Ginseng preparatları verilmektedir. İsviçre ve Almanya’da verimi arttırmak için birçok fabrika işçilerine çay saatlerinde Kırmızı Ginseng ürünleri sunmaktadır.

En önemli unsuru Orjinallik

Kore Kırmızı Ginseng‘inin sağladığı faydalar tüm dünyada ,dünya bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır.Kore Devtelinin en Kaliteli ve doğal Ginseng’ini www.dogalecza.com dan faturalı  olarak  satın alabilirsiniz.Ürün orjinallik garantisinide siz vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Suyunuzu Değiştirin, Hayatınız Değişsin! başlıklı makalemizde alkali su, Antioksidan Alkali Su ve Antioksidan Alkali Su Cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git