Yuvarlak Şekilli Yüzler için İdeal 7 Güzel Saç Modeli

Yuvarlak Şekilli Yüzler için İdeal 7 Güzel Saç Modeli
30 Mart 2014 tarihinde eklendi, 7.641 kez okundu.

Yuvarlak Şekilli Yüzler için İdeal 7 Güzel Saç Modeli

Yuvarlak Şekilli Yüz için saç modelleri  yüzü daha ince ve uzun gösterecek saç modelleri ve şekilleri ile yuvarlak vurgu olanların aksine yumuşak açıları oluşturarak, bunu tanımlamanıza olanaklar sunacaktır.Benimde yüz şeklim yuvarlar ve hangi saç modeli ve kesimi yüzümün orantısını değiştiriyor çok iyi biliyorum.Yuvarlak yüz şekli için favori saç modellerimi sizlerle paylaşmak istedim.Sizinde yüz şekliniz yuvarlak ise bu saç modellerini deneyebilirsiniz.

1-Daha Uzun Katlar ve Dalgalar

yuvarlak yuzler icin uzun katli dalgali sac sekilleri

Burda dikkat etmeniz gereken, saçınızda çok kısa katları kestirmemelisiniz. Kuaför söylerseniz yuvarlak yüz için en doğal ve size en çok yakışacak saç kesimini elde edilebilir.Kızların çoğu kendi katları neredeyse patlama gibi çok  kısayaptırıyor,katlı kesimde bir denge sağlamak ve yanlış görünümü önlemek çok önemli.Hata yapmayı önlemek için yuvaralak yüz için kat kesimlerinden bir fotaraf seçin ve kuaförünüze gösterin.

2. Şık ve Düz

yuvarlak yuzler icin duz sac modelleri

Parlak ve düz saçlar değil sadece, son derece zarif olduğu kadar çok yuvarlak yüz dostu bu saçlar kesinlikle nefes kesici.Her zaman  saçlarınızı düzeltmek için çekinmeyin. Düz saç tüm bu istenmeyen yüz eğrilerini ve ovallerini gizleme ve yerine daha ince ve daha uzun görünmesi için yüzünüze yardım eder, “perde-etkisi” sunuyor! Oldukça ilginç, değil mi?

3-Orta boy saç kesimleri

yuvarlak yuzler icin orta boy sac modelleri

Yuvarlak yüz için en iyi saç modeli, uzun ya da en azından orta uzunlukta saçlardır. Yuvarlak ve oval yüz şekli için kesinlikle idealdir. Şimdi, harika bolması için modern Rapunzel upuzun saçları olması gerekmez – Kural “uzun-daha iyi” en azında sizin çene çizgisinin altında en az 2-3 santim düşmeli. Bunun gibi herhangi bir saç modeli ile oldukça fazla deneme yapabilirsiniz. Uzunluk, burada önemli .

4-Yarım boy saç modelleri

yuvarlak yuz sekilleri icin yarim boy dalgali sac modelleri

Saçlarınızı yeterince uzun değilse yumuşak dalgalar ve bu vahşi bukleler için tercih yapabilirsiniz., ya daeğer gerekli uzunluğa sahip ise , her yerde uçan güzel düşen saçlar mükemmel olacaktır .

5-Dağınık uzun bob saç

yuvarlak yuz sekilleri icin bob daginik sac modelleri
İster inanın ister inanmayın, yuvarlak yüzleriçin bob kesim saç modelleri en idealidir.! Ancak, bunu iyi bir kuaförde kestirmelisiniz.Yüz şekillerinin, diğer türlerinin aksine, bizim saç şekili biraz daha uzun olmalı . Hm düz hem dağınık dalgalı uzun bob zaten bir waaay dedittiren iyi bir çözümdür… seksi sekreter havasıda kaçınılamaz. Yaşasın bob!

6-Uzun kâküllü saç modeli

yuvarlak yuzler icin uzun kakullu sac
Eğer yuvarlak yüz şeklin varsa, sadece bazı kesimler i kullanabilirsin.Bunlardan biri uzun kakküllü saçlar., sana yakışan ve şık olanları kucaklaman gerekir! Yuvarlak yüz için saç modelleri çok ilginç stillere  yer yok! Uzun kahküllü küt saç modelleri ve uzun saç modelleri size yakışacaktır.

7-Yüksek balerin topuzu

yuvarlak yuzler icin yukse balerin topuzu

Bu gibibir yuvarlak yüzün varsa bu balzerin topuzda size çok  yakışır ama yüksek olması önemli bir detay. Ben , klasik bir at kuyruğu yaptım ve klasik bir topuz denedim , sihirli kedi gözü makyajı yaptım ve yüz şeklimdeki gerçeği örtbas ettim ! Neyse ki , ben yuvarlak yüz için bana yakışan ideal saç modellerinde karar kıldım.. .Topuzunuzda ve atkıyruğunuzda dikkat etmeniz gereken düşük modellerden uzak durmanız.

Görüyorsunuz ! Sizin veya benim gibi bir yuvarlak şekilli yüz için , güzel, zarif ve seksi saçlardan birçok model  var ! Sizinde  yuvarlak yüz için farklı favori saç modelleriniz varsa bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git