Yandan Dalgalı Saç Modası 2014

Yandan Dalgalı Saç Modası 2014
18 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.445 kez okundu.

Yandan Dalgalı Saç Modelleri 2014

Dalgalı saçları yanlara getirerek kullanmak bir bayanı oldukça çekici ve seksi gösteriyor aynı zamanda 2014 sezonunda da yandan dalgalı kıvırcık saç oldukça trende. Tek takılan gösterişli küpeleri ön plana çıkarması bakımından da oldukça avantajlı bir saç. Dünyaca ünlü isimlerde yandan dalgalı kıvırcık saç modellerini oldukça sık kullanıyor. Ünlülerin saçlarını da baz alarak yandan dalgalı saçmodellerine  daha iyi bakabiliriz.

yandan dalgali sac modelleri 2014

Miranda Kerr yandan dalgalı saç modeli:

Miranda yandan ayırmış olduğu saçlarını kulak arkası yapıp örüyor. Denizin dalgalarını anımsatan dalgalarıyla saçlarındaki pırıltı hoş bir görünüm veriyor.2014 saç modasından ışıltılı saç renklerini incelemek isterseniz tıklayınız.

Miranda Kerr Yandan Dalgali Sac Modeli 2014

Eva Longoria yandan dalgalı saç modeli:

Eva’nın saçları bizi 80li yıllara götürüyor.80 yıllarda çok trende olan yandan dalgalı saç modelini kullanmaktadır. Evanın yana toplanmış göz hizasında olan bukleleri gerçekten görülmeye değer.Uzun ve taşlı kupeler ile bu saç modeli daha bir güzel görünüyor kızlar.)

Eva Longoria yandan dalgalı saç modeli 2014

Brooklyn Decker yandan dalgalı saç modeli :

Brooklyn in saçları ise büyük ve hacimli dalgaları ile gerçekten çok çekici ve seksi görünüyor. Saç rengiyle de dalgaları mükemmel şekilde uyum sağlamıştır.

Brooklyn Decker yandan dalgali saclari 2014

Gisele Bündchen yandan dalgalı saç modeli:

Yandan ayrılmış ve tek tarafında topladığı saçlarla Gisele birçok bayanı kıskandıracak çekicilikte görülüyor. Saçlarındaki canlı parlak ve doğal dalgalar gerçekten göz kamaştırıcı. Gisele saçlarının üst tarafını düzleştirmiş dalgaları ise aşağıya doğru yoğunluk kazanıyor

Gisele Bündchen yandan dalgali daginik sac modeli 2014

Jessica Alba yandan dalgalı saçmodeli:

Dünyaca ünlü güzel,  saçlarının yukarısını düz bırakıp aşağıda ise hafif dalgalar ile muhteşem görünüyor. Yandan öne atılmış belli belirsiz şekildeki dalgaları ile hoş bir sadelik sunuyor alba. Saçlarında doğallığı ön plana çıkarmayı çok iyi başarmıştır.

Jessica Alba yandan dalgali uzun sac modeli 2014


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git