Yabancı Ünlülerin Sevilen 8 Saç Modeli

Yabancı Ünlülerin Sevilen 8 Saç Modeli
29 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.866 kez okundu.

Yabancı Ünlülerin Sevilen 8 Saç Modeli

Bazen bir ünlü saçlarını değiştirir ve yeni trendler ve stiller başlar. Ünlüler bütün dikkatleri kendi stillerine çekerler. Ünlü stillerini dikkate alarak birçok kişi kendi stilini oluşturmaya başlar. Bu yazımızda ise sizlere yabancı ünlülerin herkes tarafından çok sevilen 8 saç modelini tanıtacağız.

1)JANELLE :

janelle sac modelleri

Janelle Monea herkes tarafından beğenilen bir saç stiline sahip. Doğal kabarık saçları gerçekten çok güzel duruyor. Janelle ‘ye asi ve şık bir hava katan saçları herkes tarafından taklit edilerek denenmeye çalışılıyor.

2)MİLEY :

milley crus sac modelleri 2014

Miley ‘in saçlarının mükemmel olduğu kimse tarafından inkâr edilemez kesinlikle. Miley kesim diye bir trendde başlamıştır zaten.Miley saçlarını bazen pixy kesim yaptı. Bazen geri doğru itti bazen de çivili kesim yaptı. Saçlarını öne doğru fırçalaması da oldukça trend oldu. Miley aklında ne düşünüyorsa saçını ona göre kesti ve her zaman yeni trendler çıkarmayı başardı.

3)CHLOE:

chloe sac modelleri 2014

Model Chloe Norgaard saçlarını her zaman değiştiren ünlülerden. Chloe yeni saç renklerini ve trendlerini çekinmeden hemen yapıyor. Her saç rengini denemiş ve her seferinde muhteşem görünmeyi başarıştır. Saçlarındaki pembeler, sarılar, turuncular ve yeşiller gerçekten cesareti olan bayanların tercihi olacak.

4)RACHEL:

rachel sac modelleri

Racher özellikle insanların 90 yıllarda severek kestirdiği saç modellerini tekrar trend haline getirmiştir. Ve uzun bir süre de trend olmaya devam edecektir. Kimsenin Rachel saçından vazgeçmeye niyeti yok.

5)Halle:

halle sac modelleri 2014

Halle yıl boyunca farklı kesimleri denemiş ünlülerdendir. Kutu gibi kesilmiş saçları ve peri kesim saçları oldukça tarz bir görüntü vermiştir kendisine. Yüz şekli yuvarlak olduğu için kısa saç kendisine çok yakışmış. Sizde kuaförünüze Halle kesim istiyorum diyerek bu saç kesiminden kestirebilirsiniz. Dağınık bir görünüm verilmiş olan siyah kısa saçları bazı yerlerinden hareketlendirilerek tarz bir görüntü oluşturulmuştur.

6)VICTORIA:

victoria Beckham sac modelleri 2014

Bayan Bekham‘ın A-Line saç kesimi sonsuza kadar favoriler arasında olacağa benziyor. Sarı renkleri ve doğal koyu renkleri çok güzel taşımaktadır. Özellikle küt şekli verilmiş saçları rengi ve kesimi ile gerçekten çok güzel duruyor. Işıltılı saçları ona canlı bir görünüm vermiş.

7)JARED :

jared sac modelleri 2014

Ombre saçları gerçekten çok güzel taşıyan ünlülerden biridir. Jaredi değişik saç modelleri ile görüyoruz. Uzun saçlı, kısa saçlı, ombre saçlı, kahverengi saçlı ya da sarı saçlı. Saçı nasıl olursa olsun gerçekten her seferinde mükemmel görünüyor. Benim en çok hoşuma giden saç şekli ise uzunluğu omuzlarda olan uçları sarı saç şekli.

Yabancı ünlüler saç kesimleri ve renkleri ile özellikle gençlere her zaman ilham vermeye devam ediyorlar. Sizde yabancı ünlülerden ilham alarak tarzınızı oluşturabilirsiniz.

8-Lana Del Rey

lana del ray sac modelleri 2014

Yabancı ünlüler saç kesimleri ve renkleri ile özellikle gençlere her zaman ilham vermeye devam ediyorlar. Sizde yabancı ünlülerden ilham alarak tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git