Ünlülerin Uyguladığı Doğal Saç Bakım Sırları

Ünlülerin Uyguladığı Doğal Saç Bakım Sırları
7 Mart 2014 tarihinde eklendi, 2.335 kez okundu.

Ünlülerin uyguladığı doğal saç bakım sırları nelerdir, bukadar parlak bakımlı saçlarının sırrı ne?Sizler için araştırdık!

Dünyaca ünlü kadınlar saç bakımlarında sadece pahalı kozmetik ürünlerini değil doğal saç bakımlarını da uyguluyorlar. Bu doğal saç bakımı sizinde evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz yöntemlerden. Ünlülerin Uyguladığı Doğal Saç Bakım Sırlarını sizin için araştırıp bulduk.

Natalie Portman doğal saç bakım sırları: Bira ve bal karışımını uygulayan Natalie böylece canlı ışıldayan saçlara sahip oluyor.Güzelliği ve saçları bukadar harika bir ünlü daha görmedim:)
Natalie Portman
Nicola Kidman doğal saç bakım sırları: Bildiğiniz gibi Nicola Kidmanın saç rengi kızıl. Bu kadar güzel ve parlak olan saçları nasıl elde ediyor dersiniz. Sandığınız kadar da zor değil. Nicola kızılcık suyunda bulunan doğal kırmızı pigmentlerle canlı ve parlak saçlar elde ediyor.
Natalie Portman sac bakim sirlari
Noemie Lenoir doğal saç bakım sırları: Noemiye kıvır kıvır saçları ile herkesi büyülüyor. Yumurta ve zeytinyağını kullanarak bir karışım oluşturan Noemie bu karışımı gece boyunca saçında tutarak bekletiyor. Bu maske sayesinde yumuşacık saçlar elde ediyor.
Noemie Lenoir sac bakim sirlari 2014
Scarlett Johansson doğal saç bakım sırları : Scarlett saçını platin rengini korumaya çok özen gösteriyor. Bunu da karite yağını saçlarını yıkadıktan sonra saçlarına sürerek elde ediyor. Durulamadan sonra hem saç rengi uzun süre korunmuş oluyor hem de yumuşacık saçlar elde ediyor.
Scarlett Johansson dogal sac bakim sirlari
Gisele Bundchen doğal saç bakım sırları: Saçlarını şampuanla yıkadıktan sonra kullandığı ürünleri saçlarından tamamen durulamıyor Gisele. Bu şekilde saç renginin daha kalıcı olmasını sağlıyor.
Gisele Bundchen dogal sac bakim sirlari
Frederique Bel doğal saç bakım sırları: Bel ise saçlarının hacimli olması ve hemen sönük bir hal almaması için ginseng suyu kullanıyor. Böylece saç tellerinde kalıcı bir hacim elde ediyor.
Frederique Belg sac
Şhakira doğal saç bakım sırları: Şampuanlayıp duruladığınız saçınıza üç büyük kaşık sirke koyup uygulayın. Şhakira  gibi Işıl ışıl parlayan saçlar elde edeceksiniz.
şhakira 2014 2015
Angelina Jolie doğal saç bakım sırları: Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Angelina Jolie ışı ışıl saçları ile de hep ön plana çıkmayı başarabiliyor. Angelia saçlarının hacimli olmasını talk pudrasına borçlu. Saç köklerine talk pudrası döküp tarayarak bu ışıl ışıl parıldayan saçlara sahip oluyor.
Angelia jolie sac bakim sirlari
Anja Rubik doğal saç bakım sırları: Saçlarınızı durulamak için 5 dakikanızı ayırmalısınız. Çünkü saçta kalan şampuan kalıntıları saçlarınızın hem elektriklenmesine neden olur hem de matlaşmasına. Saçlarınız uzadıkça durulama süresini artırmalısınız. Anja saçlarının güzelliğini ve parlaklığını iyi durulanmasına bağlıyor.
Anja Rubik

Amanda Seyfrieddoğal saç bakım sırları: Paltrow Zeytinyağının kullanışının inceliklerini ele alarak doğal saç bakımı uyguluyor. Yarım fincan zeytinyağını hem saç diplerine ve saç derisine masaj yaparak uyguluyor. Daha sonra saçlarını bir gün boyunca yıkamadan bekletiyor. Saçlarını bir gün sonra yıkıyor. Canlı ve pırıl pırıl saçlar ile aramıza dönüyor.

Amanda Seyfried dogal sac bakim sirlari


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git