Trend Düz Saç Modelleri

Trend Düz Saç Modelleri
28 Mart 2014 tarihinde eklendi, 6.436 kez okundu.

En Trend Düz Saç Modelleri 2014

Düz saç modelleri saçın rengini ve modelini daha net şekilde ortaya çıkarır.Ayrıca kıvırcık ve dalgalı saça göre şekillendirilmesi de daha kolaydır. Düz saç modelini tabi ki yüz şeklinize uyup uymadığını belirleyerek seçmelisiniz.2014 Trend Saç Modelleri ile sizde düz saçlarınız için pratik ve kolay modeller seçebilirsiniz. İşte 2014 Trend Düz Saç Modelleri

Uzun kesimli düz saç modelleri:

Uzun ve düz saçlara sahipseniz kahkül kullanmanızı önermiyoruz. Saçlarınızın yan kısmından biraz saç alıp örün. Saçınızın diğer tarafına geçerek sabitleyin. Uzun saçlarda çok basit olan saç örgüleri bile şık ve gösterişli durur. Uzun düz saçlarınızı hiç vaktiniz yoksa tepeden toplayarak şık bir atkuyruğu da yapabilirsiniz. Saçlarınızı tepeden krepe yaparak yanlardan toplayın. Saçlarınızın arka tarafı çok hoş görünecektir. Düz saçlarda topuz ya da atkuyruğunun daha dolgun ve hareketli görünmesi için krepe çok iyi bir yöntemdir. Yüz yapınız uzun yüz şeklinde ise krape yapmanızı önermiyoruz.

uzun duz sac  modeli 2014

Saçlarınıza krape yaptıktan sonra bombe şeklinde tepeye tel toka ile sabitleyin. Yanlardan saç alarak aşağıdan olacak şekilde örün. İki adet örgü elde ettikten sonra birini sağ kulağınızın arkasına diğerini de sol kulağınızın arkasına tel toka ile sabitleyin. Çok pratik ve şık bir saç modeli elde edeceksiniz.

uzun sari duz sac modelleri 2014

Omuzlarda düz saç modeli:

Omuzlarınıza kadar olan düz saçlara sahipseniz düzleştirici ile pratik şekiller vermeniz mümkün. Özellikle başın üst kısmına verilen zikzak şekli düz saçlılara çok yakışır. Sizde zikzak modeli için krepe tarağının uç kısmını sağa sola hareket ettirerek zikzak modeline ulaşabilirsiniz. Omuz hizasında düz saç modeli size çok basit bir model geliyorsa saçınıza değişik bir hava katmak ve hareketlendirmek için perçem ya da kahkül kestirebilirsiniz. Perçem ya da kahkül zaten düz saçların bir modelidir. Düz saça da çok fazla yakışır. Özellikle yanakları dolgun ve yüz yapısı geniş olanlar mutlaka saçlarında perçem ya da kahkül kullanmalı. Böylece yüzünüz aşırı ön plana çıkmaz ve dengeli görünür. Zikzak yaptığınız saçınızı arkadan sıkı şekilde topladıktan sonra mısır örgüsü şeklinde örün. Gündelik hayatın en güzel ve şık saç modeli bence.

orta bıy duz sac modelleri 2014

Bob kesim düz saç modelleri :

Bob kesim arkadan kısa önden ise uzun olan saç modelidir. Kestirmek istemiyorsanız bazı saç modelleri ile de bu görünümü elde edebilirsiniz.Bu saçın iddialı olduğunu düşünüyorsanız saçlarınızın arka kısmını serbest olacak şekilde örün. Ucuna lastik toka takıp içeri doğru kıvırın. Tel toka yardımıyla sabitlenmesini sağlayın. Saçınızın ön kısmından da bir kaç tutam saç çıkararak bob modeli elde edebilirsiniz.

bob sac modelleri 2014


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git