Oval Yüzler İçin 6 Başarılı Saç Modeli !

Oval Yüzler İçin 6 Başarılı Saç Modeli !
30 Mart 2014 tarihinde eklendi, 2.472 kez okundu.

Sıra geldi Oval Şekilli Yüzler için muhteşem Saç Modelleri ne.Yüzünüzü oval ise, gerçekten çok şanslı olduğunuzu düşünmelisiniz! Neden? Her ve herhangi bir saç modeli yüzünüze için harika olabilir.Oval yüzler genelde erkeklerin de çok beğendiği bir yüz şeklidir.Onlara Tatli ve sevimli gelir.Yüzünüze masum bir ifadede katar.Doğru saç modelleri ile sizde yeni şık stillere imza atabilirsiniz.Saçınızı değiştirmek ve oval yüz şeklinize yakışacak bir saç modeli arıyorsanız bu 6 saç modeli önerimizi göz önünde bulundurun.

1-Kahküllü Bob Kesim

oval yuzler icin kisa sac modeli

Bob kesim saç modelini kullananlar çok şnaslı! Ünlü isim,  şık Victoria Beckham bob kesim saçları ile herkesin beğenisi kazanıyor.Oval yüzler için en ideal saç modellerinden bob kesim saçlar bunu Beckham ile kanıtlıyor?Bob saç modelleri gerçekten çok yönlü bir saç modeli  gerçekten onunla çok farklı saç stilleri yapılabilir.

oval yuzler icin bob kesim sac modelleri

2. Süper kısa

oval yuz sekli icin kisa sac modelleri

Eğer köklü bir değişiklik için umutsuz iseniz kesinlikle bu tarz  saç kesimlerini düşünmelisiniz! Ve Bunu son derece kısa yapmak 2014 yılının trend saç kesimlerinden . Emma Watson, en güzel kısa kesim saçlarından birine sahip  oval şekilli yüze sahip ve aynı zamanda harika  görünüyor yine bu isimlerden uzun zaman önce kısa  saç kesimi ile sarsan Rihanna ve Posh örnek verilebilir.

3. Kâküllü saçlar

oval yuz sekli icin kakullu sac modelleri

Oval yüz için iddialı saç modellerinden biride kakülü saçlar.Son zamanlar oldukça dikkat çeken ve beğenilenkakülü saçlar oval yüzleri daha çekici gösterdiği bir gerçek.Eğer vahşi ve seksi görünmek isteyen bayanlardansanız bu saçları mutlaka denemelisiniz.Ayrıca kahküllerinizi yana tarayakta kullanabilir yüzünüzün ovalliğini yumuşatabilirsiniz.

 

4. Katlı orta boy saç modelleri

oval yuz sekli icin katli orta boy sac modelleri

Oval yüz için bir nimet ve mükemmel bir saç modeli seçimi söz konusu olduğunda katlı kesim orta boy saç modelleri harika bir seçim.Çok katlı ve kısa katlı saçlar yerine ara ara akt verilmiş saçlar daha idealdir.Tabi saçınızın uzanluğu omuzlardan aşağıda olmalıdır.

5. Stilleri birleştirin

oval yuz sekli icin sac stilleri

Yüzünüze en güzel yakışan saç modellerini keşfetmek için farklı saç stillerini deneyin makyajınızı yapın ve seçimlerinizi yapın.Seksi dalgalarınızı farklı yönlerde deneyin, saçlarınızı krepeleyip kapartın yarım toplu, yandan toplu saçlarınıza hacim kazandırın.Hacimli saçlar yüzünüzü herzaman dha zayıf gösterir.Kutunuzun dışında düşünmekten çekinmeyin, yeni bir şeyler denemek mükemmel saç modellerini keşfetmek size iyi gelecektir.Sürekli aynı saç modeline bağlı kalmayın…

7. Dalgalı saç

oval yuzlere yakisan dalgali sac modelleri

Uzun dalgalı saçlar oval yüzler için kusursuz ve risksiz en güzel saç modelleridir.Bu saçlar herzaman cepte olsun.En özel günlerinizde harika dalgalarınızı yapın.Sizde oval yüzler için farklı saç stillerinizi ve önerilerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git