Miley Cyrus Saç Modelleri 2014

Miley Cyrus Saç Modelleri 2014
1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 3.869 kez okundu.

Miley Cyrus Saç Modelleri 2014

Genç yaşta üne kavuşan Miley Cyrus Hannah Montana dizisinde canlandırdığı Miley stewart karakteri ile herkes tarafından tanındı. ‘2007 senesinde Meet Miley Cyrus isimli ilk albümünü yayınlamıştır. Sinemaya ilk adım atışı ise 2009 yılında Hannah Montana The Movie filmiyle olmuştur, Bu zamanlarda ise imajı ve çektiği cüretkâr klipleri ile gözler önünde.

2014 Miley’in yeni stiline baktığımızda ilk öne çıkan ayrıntı verdiği kilolar. Saç stilinde de önemli bir değişiklik görüyoruz. Daha önce saçları kahverengiydi ve dalgalı uzun saçlara sahipti. Saçlarını toplu gördüğümüz zamanlar çok azdı genellikle salık bırakıyordu. Şimdilerde ise Miley Cyrus’un ’in saç renginin ve boyutunun kısaldığını görüyoruz. Saçlarında bu sefer kullandığı renk karamel ve sarı tonları. Saçlarındaki harika röfleler de dikkatleri çeken ayrıntılardan. Saçlarının boyutunu da omzuna kadar kısaltmıştır.
Miley Cyrus yeni stili 2014
Miley Cyrus’un son saç stili ise kısacık kestirilmiş platin sarısı saçlarıdır. Kısa saçlarında değişik modelleri kullanıyor. Saçlarının detaylarına indiğimizde yanlarının daha kısa ortasının ise daha uzun olduğunu görüyoruz. Miley’in kısa saçlarında gördüğümüz diğer modeller ise Miley Cyrus geriye taranmış saç, yukarıya dikilmiş saç, yana atılmış saç, öne taranmış saç modelleridir.
Miley Cyrus kısa saç stili
Miley Cyrus’a en çok hangi saç modelinin yakıştığını görsellerimize bakarak siz karar verin. Hem size de esin kaynağı olabilir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git