Mavi Siyah Saç Rengi Kimlere Yakışır

Mavi Siyah Saç Rengi Kimlere Yakışır
11 Mart 2014 tarihinde eklendi, 16.258 kez okundu.

Son derece etkileyici olan mavi siyah saç rengi biraz cesaret isteyen bir renktir her ten rengi ile kolay uyum sağlamaz ve yakışmaz.. Çünkü bu rengi yaptıktan sonra başka renklere saçınızı döndürmek zordur. Hele saç renginizi evde değiştirmeye kalkarsanız kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Saç açıcılar kızıla dönük bir rengin oluşmasını sağlar üzerine küllü renkler güzel durur. Mavi siyah saç rengi oldukça trende sizde tercihinizi bu yönde kullanacaksanız Loreal Paris 2,10 mavi siyah renkleri ya da Palette deluxe 1,1 gece mavisi rengi boyasını tercih etmelisiniz. Koleston Markada mavi siyah saç renginde çok iyidir. Mavi siyah saç rengi saçlarınıza şık atılmış gibi pırıltılı ışıl ışıl bir görüntü verecektir.

Mavi Siyah saç rengi kimlere yakışır; Özellikle teni bembeyaz olan açık tenlilerin tercih etmesi gereken bir renktir. Beyaz tenlilerde etkileyici ve vurucu bir görüntü uyandırır. Renkli gözleriniz de varise tam size uygun saç rengidir. Esmer tenlilere pek uymasada uygun makyaj ile kullanabilirler. Beyaz tenlilerde çok daha doğal durmaktadır. Rimel ve kırmızı bir ruj ile çok hoş bir görüntü yaratabilirsiniz. Kış aylarında siyah kahveler yaz aylarında ise mavi siyahlar tercih edebilirsiniz.

Mavi siyah saç rengini kimler kullanabilir: Saçını ilk kez siyaha döndürenlerin tercih etmesini önermiyoruz. Çünkü daha önce yan geçici boyalar ve bitkisel saç boyaları kullanmalısınız. Siyah tonlardan dönmek zor olacaktır. Bu saç renginde siyahın içindeki tonlar kendini yansıma olarak gösterir. Mavi siyah saç rengi çok iyi bir makyajla desteklenmelidir. Mavi siyah saç rengi iyi bir makyaj ile kendini gösterir. Kıyafetinizdeki siyah tonlar ile de saçınızın rengini desteklemelisiniz. Siyah ojelerle de çok hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.

İyi bir sonuç elde etmek için ne yapılmalıdır. : Saçınızı ilk kez mavi siyaha boyayacaksanız mavilik saçınızda biraz fazla olabilir.2 ve 3 boyamalarda istediğiniz rengi elde edebilirsiniz. Gece mavisi tonları daha parlak ve ışıltılıdır. Nasıl bir görüntü elde etmek istediğinizi iyi belirlemeli ve boyanızı buna göre almalısınız. Saçınızın parlak tonlarında olmasını istiyorsanız Syoss saç boyasını tercih edin. Saçımda mavilikler fazla olsun diyorsanız Loreal markayı tercih edin. Siyahların ışık ve güneşte mavi parlaklık vermesini istiyorsanız Koleston ya da Loreal gece mavisi tercihiniz olmalı.

mavi siyah sac rengi hangi tene yakisir mav siyah sac rengi hangi ten rengine yakisir mavi siyah sac rengi megan fox mavi siyah sac rengi kimlere yakisir


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git