Kumral saç renkleri

Kumral saç renkleri
1 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 7.606 kez okundu.

Kumral Saç Renkleri

2013’ün kumral saç renkleri arasında en çok kullanılanlar küllü kumrallar, karamel tonları, ballı kumral tonları sayılabilir. Ten rengi açık olan bayanlar daha çok kumraldan sarıya dönük renkleri tercih edebilirler. Sarı ile kahve tonları arasında buluşan kumral renkler içinde karamel tonları dediğimiz ışıltılı kumrallar da göz doldurucu renkler içinde. Kumral saç renkleri çok zengin ton çeşitliliğine sahip bir renk bu yüzden kadınlar kumral renklerde kendi ten renklerine ve göz renklerine, giyim kuşam tarzlarına ve saç modellerine uygun bir kumral renk bulmakta zorlanmıyorlar. Kızıl kumrallar da oldukça sık kullanılan renkler arasındayken, kestaneye çalan kumral tonlar da epey revaçta diyebiliriz.

Eğer göz rengin açık kahve, bal rengi ya da ela ise, açık kumral tonlar sizi hem çok doğal gösterecek hem de olduğunuzdan daha genç görünmenize yol açacaktır. Kumral saç renkleri gölge ve röfle gibi saç oyunlarının en çok kullanıldığı renklerdir aynı zamanda. Kumral renk seçerken canlı ve parlak olmasına da özen göstermek gerekir. Bakımsız ve sönük duracak renk tonlarından kaçınmak gerekir. Bu tip tonlar tercih edildiğinizde yüzünüz de soluk bir görünüm alır ve hastaymışsınız izlenimi verebilirsiniz. Açık bir ten renginiz varsa açık ve orta kumrallar size göre olabilir. Kumral saç renkleri içinde kırmızılık barındıran tonlar da yine açık tenli kişiler için uygun sayılabilir. İçinde sarı tonlar bulunan kumral saç renkleri ise orta tonlara sahip bir te

orta kumral saç renkleri

orta kumral saç renkleri

n rengi için çok da güzel ve yumuşak duracaktır.

bakır saç renkleri 2013

bakır saç renkleri 2013

2013 bakır saç renkleri

2013 bakır saç renkleri

açık kumral saç renkleri

açık kumral saç renkleri

kumral saç renkleri

kumral saç renkleri


Etiketler:

Kumral saç renkleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. leman dedi ki:

    4.sıradaki orta kumrl saçlı kadın kimdir lütfen siteyi düzenleyenler veya bilenler söyler mi

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git