Kolay Ve Hızlı Günlük Saç Modelleri

Kolay Ve Hızlı Günlük Saç Modelleri
27 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 6.043 kez okundu.

Kolay Ve Hızlı Günlük Saç Modelleri

Günlük koşuşturma içersinde saçlarınıza yeterince vakit ayıramıyor musunuz? Bunun çözümü kolaylıkla yapabileceğiniz pratik saç modellerinden geçiyor. Hem kolayca yapabileceğiniz hem de günlük rahatlık ve şıklığı ile kendinizi güvende olmanızı sağlayacak modellere ne dersiniz. Yapması uzun sürmeyen dört saç modelini sizler için hazırladık.

Önden örgülü saç modeli :

Bu pratik saç modelinde önce saçımızın dağınık kalacak yerini Tarayarak ya da hafif fönleyerek düzgün durmasını sağlıyoruz. Sonra saçımızın önünden bir tutam kadar saçı alıp balık sırtı şeklinde örgümüzü yapıyoruz. Balık sırtı modelini genelde her bayan bilir. Eğer bilmiyorsanız internetten bulabilirsiniz. Saçımızı tutamın ucuna kadar ördükten sonra belli olmayan küçük bir lastikle bağlıyoruz ya da örgünün uç kısmını tel tokalar ile kulak arkamıza tutturabiliriz. İşte size çok kolay ve pratik bir saç. Gün içersimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir kaç dokunuş ile saçlarınız bakımlı gözükecektir.

önden örgülü dağınık saç modeli 2014

Önü kabarık at kuyruğu modeli:

Buda oldukça basit ve pratik bir modeldir. Saçımızın önünden ve orta kısmından biraz saç alarak tek tokayla hafif kabarık şekil vererek arkadan tutturuyoruz. Hatırlayanlar mutlaka olacaktır eskiden bu modele simon denirdi. Arkada kalan saçımızı ise ne yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. İster at kuyruğu şeklinde bağlayın ister sade bir topuz yapın. Seçim sizin. Çok basit bir yöntem ile günlük kullanışlı ve şık bir saç modeli elde edeceksiniz. Saçınızın kısa sürede bozulması gibi bir sorununuzda olmayacak bozulsa bile hemen eski haline kolaylıkla getirebilirsiniz.

önü kabarık at kuyruğu saç modeli 2014

Taç kullanımı ile topuz yapımı:

Bu Modelimizde önce giyeceğimiz kıyafeti seçiyoruz çünkü kıyafetimize uygun bir taç takacağız. Kıyafetimizle uyumlu olan tacı saçlarımızı geriye atacak şekilde takıyoruz. Kahkül kullanıyorsanız bunları saçınızın önünde bırakabilirsiniz. Ama önde bıraktığınız kahküllerinizin dağınık görünmemesine dikkat edin. Üzerinden fön makinesi ile ik üç kere geçerek düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçımızın geri kalan arkadaki kısmını topuz yapıyoruz. Bu da herkesin bildiği basit bir topuz. Önce saçımızı at kuyruğu yapıyoruz. Sonra saçımızı bu at kuyruğunun çevresinde döndürüyoruz. Son olarakta tel tokalar ile topuzumuzu tutturuyoruz. Topuzun çok fazla yukarda ve çok fazla aşağıda olmamasına dikkat edin. Günlük gayet doğal ve şık bir saç modeline kavuşacaksınız.

taçlı topuz saç modelleri 2014

Yarım toplu saç modeli:

Saçımızı önce düzgün şekilde tarıyoruz. Daha sonra ortadan olacak şekilde ayrım yapıyoruz. Saçımızın iki yanından da aynı miktarda saçımızı alarak arkada birleştiriyoruz. Tek tokayla ya da ışıltılı güzel bir tokayla tutturuyoruz. Işıltılı sade bir toka arkada şık bir aksesuar olarak görülecektir. Saçlarınızı yanlardan alırken eşit miktarda almaya özen gösterin saçınızın iki taraftan da dengeli görünmesi gerekir.

yarım toplu günlük saç modelleri 2014

Sizlere ilham vermek adına seçtiğimiz diğer günlük saç modelleri için aşağıdaki görsellerimizi incelemeyi unutmayın…


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git