Kıvırcık Saçlı Kadınlar için 10 Muhteşem saç modelleri

Kıvırcık Saçlı Kadınlar için 10 Muhteşem saç modelleri
24 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 3.837 kez okundu.

Kıvıcık saç bir nimet değil, kötü şekil olan bir saç diyen kadınlar için sizi şık sitil sahibi ve muhteşem gösterecek, arkadaşarınızın kıskanacağı bukleler için yeni keşiflere ve modellere ihtiyacınız var.

Kıvırcık saçlı bayanlar herzaman harika bukleler yapabilceği saçlarını düzeltmek için çalışır, neredeyse saçlar ın tümğ yıpranır ve berbat olur.Ama saçınızı bir lanet değil size verilen bir nimet olarak görür ve araştırmalar yaparsanız saçlarınız daha canlı, sağlıklı ve harika bukleler ile herkesi kıskandırır.

Bazen kıvırcık saç daha asi görünebilir, içinizden bir maks alıp kesmek isteyebilirsiniz.Ancak doğru bir şekilde model yakaladığınızda gerçek bir stiliniz de olabilir.Harika spor bir görüntü bile yakalayabilirsiniz.Saçlarınız uzun ve katsız olmasına özen gösterin, hem gür hemde uzun saçlar size daha da öekici gösterecektir.İşte sizler için araştırdık.Orta ünlülerin kullandığı 10 stil kıvırcık saç modeli sizler ile..Bu modeller aslında sizin nekadar şanslı olduğunuzu , buklelerin harika bir etkisi olduğunu ve arkadaşlarınızın kıskanç bakışlarına sizde şahit olacaksınız.

1. kıvırcık dağınık topuz saç modeli

Eğer kıvırcık saçınız varsa dağınık topuz saç modeli yapmak en kolay yoldur!Yapmanız gereken güzel bukleler yapmak ve dağınık bir topuz yapmak için bazılarını gevşek bırakmak, onlarınızın başınızın arkasına doğrur birer birer tutturmak.Önlerden ve arkadan bir kaçta bukle çıkarmayı unutmayın.Daha sonra daha kalıcı olması için ve uzun bir gece saçınızın bozulmaması için biraz saç spreyi uygulayabilirsiniz.

kıvırcık dağınık topuz modeli 2014

 2. Uzun dalgalar

Saçlarınızı sağlıklı ve katsız uzamaya bırakın.Uzun ve sağlıklı saçlar kendiğiniden şekillenecektir.Aslında düz kıvırcık inen uzun saçlar romantik ve yumuşak bir dokunuş verecek ce doğal dalgalar görünmesiniz sağlayacaktır.

Saçlarında çok fazla hacim sevmeyen kadınlar için mükemmel.

uzun dalgalı kıvırcık saçlar 2014 3. Saçları yukarı pompalamak

Bu harika bir fikir, kıvırcık saçın yukardan hacim vermek sizi dahada havalı gösterir. Çok vahşi ve şehvetli bir stil.Bunun için saçlarınıza şekillendirici sürüp aşağıya doğru atıp fönleyin ve pompalayın.

yukarısı pompalanmış kabarık kıvırcık saç modelleri 4. Örgüler

Yandan ince örülmüş dalgalı saçlar size farklı ve şık bir saç stili sağlar.Yüzünüzün daha güzel ve saçlarınızın toplu olmasını istediğiniz bir yaz günü saçlarınıza bu modeli yapabilirsiniz.Şehir içinde ayak işlerinizi yaparken veya sahilde uzandığınız sırada harika bir görüntü için kolay yan örgü saçlar.

dalgalı saçlarda örgüler 5. Vahşi ve seksi kalsın!

Daha gizemli ve vahşi olduğu kadar seksi  kıvırcık bir saç modeli.Saçlarınızı hafif kabartın, dalgalarınız uzun ve salık kalsın, tel toka veya küçük bir toka yardımı ile saçlarınızın yanlarından aldığınız küçük tutamları, arkadan tutturun.

vahşi seksi kıvırcık saç modelleri 6.Kıvırcık düğün saçı topuz modeli

Bu zarif kıvırcık saç modeli düğün için büyük bir şans! Hayatınızın en güzel gününde saçınızı düzleştirmek yerine  dalgalı topuzunuzu çiçekler ve taşlı taçlar ile  bu romatik saç modelleni kullanabilirsiniz. Tatlı ve sofistikebir tarz  oluşturmak için doğal bukleler kullanmak önemlidir.

kıvırcık düğün saç modelleri 2014 7. Çılgın bob

Kısa saç bukleli saçların  şekillenmesinde, uzun saçların tam tersi bir etki yaratacaktır, o daha kıvırcık ve hantal halde olacaktır.Maksimum ses almak için çok kısa bir bob ikesim saç deneyebilirsiniz.

Eğer saçınızı kestirme cesarateiniz yoksa çok düşük bir topuz yaparak, önlerden saçlarınızı bırakın sahte bir bob görüntüsü yaratın, belkide bu saç modelini çok beğenip saçlarınızı kestirebilirsiniz.

Özellikle yaz için harika ve rahat, havalı bir saç stili.

bob kesim kıvırcık saç modelleri 2014 8. Tatlı ve romantik kıvırcık saç modeli

saçlarınızın iki yanından ince bir Örgü örün,  2 ön saç ipliklerini saçınızın arkasında arkasında veya başınızın yan tarfında tokalayın… Sonra yumuşak dalgalarınızı salık bırakın. Çok romantik bir bakış!

romantik kıvırcık saç modeli 2014 9. Yumuşak topuz
Kıvırcık saçlarınızı daha çekici nasıl şekillendirebilirsiniz sorusuu için harika bir topuz modeli.Özellikle güzel bir  akşam için mükemmel.

Gevşek bir atkuyruğu yapın ve saçınızın içinden çekerek düşük bir yandan topuz yapın.Kolay, sade yumuşak bir topzu modeli.

yumuşak topuz modeli 2014 10. Kıvırcık At kuyruğu

Kıvırcık sa.lar için kolay ve harika bir saç modeli daha.Yüksek bir atkuyruğu modeli güzel bir çözümdür.Saçlarınızı biraz yüksekten bağlayın hafif gevşek bırakın.Kendi saçınızdan bir kısım  tokanızın üstünden geçirin.Daha çekici ve parlak saçlar için güzel bir saç modeli.

kıvırcık atkuyruğu saç modelleri


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git