Kıvırcık Saçlar İçin Yapılacak Kolay İpuçları

Kıvırcık Saçlar İçin Yapılacak Kolay İpuçları
21 Mart 2014 tarihinde eklendi, 4.550 kez okundu.

Benim bukleler ile bir aşk / nefret ilişkim var diyorsanız işte sizlere kıvırcık saçlarınızı harika gösterecek kolay ipuçları!

Neyseki bende bir çok araştırmadan sonra kıvırcık saç için yapılacak çok şey olduğunu öğrendim.Şunu kabül edelim ki , kıvırcık saç gerçekten çok iyi bakım istiyor, ama aynı zamanda bunun için yöntemlerde aramak zor olabilir.Bir sürü kıvırcık saçlar için bakım ürünleri ve tavsiyeler var bu şekilde kullanışlı ürünler ve tavsiyeler ile sizde kıvırcık saçlarınızı artık sevebilirsiniz.Kıvırcık saçları güzel göstermke ve iyi bakmak için aşağıdaki tavsiyelerimizi gözden geçerin ve sizde fikirlerinizi yorum kısmından bana anlatmayı unutmayın.

1. Kıvırcık saçlarınızı uzatın

Kısa kıvırcık saçlar sanki kafanızın üzerinde büyüyen bir üçgen vargi gibi hissettirir.Tamamen şekil vermediğiniz sıkıcı ve üzücü saçlar.Saçızının uzamasına izin verin çok fazla uzatmanıza gerek yok bu size rahatsızlık verebilir omuzlarınızın üzerinden düşmesine izin verin.Bu şekilde bir çok saç stili yapmanızada olanak sağlamış olacaksınız.Zamandan tasarruf etmek ve daha çok saç stili denemek için kıvırcık saçlarınızı çok kısa kullanmayın.

Kıvırcık Saçlar İçin Yapılacak Kolay İpuçları

2-Saç Düzleştiriciler Bukleleri zamanla bitirir

Kıvırcık kızlar her yerde o bukleleri düz yapmak için saatlerce uğraşırlar. Bunu sürekli yapmak için zamanızın çoğunu harcar ve saçlarınızı kısa sürede dökülmesine kopmasına sebep olursunuz.Daha sonra istesebizde eski saçlarınız yerine gelmez bukleler hasarlı görünmye başlar.Buklelerinizi kucaklayın ve onlar ile nekadar havalı göründüğünüzü unutmayın.Düz saçlı bayanlarında asıl hayali bukleli hacimli uzun saçlar olduğunu unutmayın.Bırakın bukleler aksın!

kivircik bukleli uzun saclar 2014

3. İyi bir kuaför bulmak

Kıvırcık saç kesimi için mutlaka iyi bir kuaför bulmak şart. buklelerinizin daha harika görünmesi yapabilceğiniz kolay saç modelleri için tavsiyeler vermesi ve göstermesi sizin daha harika görünmenizi sağlayacaktır. Uzun katlı saç kesimleri ve bükümlü kesme kıvırcık saölar için idealdir. Kuaförünüze kullanabilceğiniz ideal saç kesimlerini sormaktan korkmayın…

bukleli sac stilleri 2014

4. Kıvırcık saç bakımı

Hayır, her gün bukleleri şampuanlamak  zorunda değilsiniz.Bir gün aralıklar ile yıkamak  aslında daha iyidirKıvırcık saçlar için tasarlanmış bir saç bakım kremi ile bukleleriniz günlük canlı ve temiz tutabilirsiniz.Bu şekilde yumuşak ve kullanışlı buklelerinizin havası sönmez.

Kivircik saclar icin yapabileceginiz harika sac modelleri

5.Bukleleri fırçalamayı bırakın

Buklelerinizi sadece ıslakken banyodan sonra büyük bir saç fırçası ile tarayın.Uzun ve kuru buklelerinizi düzeltmek için parmaklarınızı kullanmak yeterli olacaktır.Saçlarınızı fırçalamek buklelerinizin bozulmasına ve doğal görünümünü kaybetmesine neden olur.Zamanla yıpranmasına bile sebeb olur.

atkuyrugu kivircik sac modelleri 2014

6-Saç kurutma makinesi ile kurutmayın

Eğer sabah erkekn kalıyorsanız ve saçlarınızı acele ile kurutuyorsanız bu saçlarınıza zarar vermeye başlayabilir, muhteşem bukleleriniz zamanla enerjisini kaybeder ve sönükleşir.Gece yatmadan önce duşunuzu alın ve saçlarınızın gece siz uyurken kuruyarak dinlenmesine izin verin.Sabak kaltığınızda parmak uçlarınızla buklelerinizi düzeltin ve gerekirse özel kreminizi kullanın.Bu şekilde saçlarınız herzaman harika görünücektir.Zamanla o saç kırılmaları ve yıpranmlarında zamanla geçtiğine şahit olacaksınız.Benim tavsiyem bir deneyin ve saçlarınıza nasıl iyi geldiğini görün.

7. Bukleler için yeni saç stilleri bulun

Sırf Bukleleriniz var  die  saçlarınızın fantastik tarzı olamaz anlamına gelmez. Bukleler, sevimli bir saç bandı üzerinde tutunan harika bir saç modeli   ya da zarif bir at kuyruğu  yapabilirsiniz veya bir yan örgü de kıvırcık saçlar için idealdir. Sizin için en iyi görünen saç stili bulmak için denemeler yapın.

yandan orgulu kivircik saclar 2014

Sizde bulduğunuz harika bukleli saç modellerini ve önerilerinizi  bizimle paylaşın!


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git