Kırmızı Saç Tonları 2014

Kırmızı Saç Tonları 2014
16 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 4.692 kez okundu.

 Kırmızı Saç Tonları

Kırmızı saç tonları oldukça sıra dışıdır. Cesaretli ve iddialı bayanların saç rengidir. Kırmızı saç tonu tek bir renk değildir. Kırmızı saçında kendisine göre tonları vardır. Öncelikle nasıl bir kırmızı tonu istediğinize karar vermelisiniz. Bu saç tonlarını kendi başımıza evde boyayarak elde etmek oldukça güç bir iş. Bunun için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olacak. Kuaförünüze nasıl bir kırmızı saç tonu istediğinizi doğru şekilde söylemeniz gerekecektir. Sizde ‘ben kırmızının kadınıyım’, diyorsanız sıra dışı ve iddialım diyorsanız kırmızı saç tonlarını kullanabilirsiniz.2014 moda saç rengi altın saçları tonları ve modelleri ile ilgi makalemiz için tıklayınız. Bizde sizler için kırmızı saç tonlarını sizlere sunacağız. İşte kırmızı saç renginin tonları ve nasıl elde edileceğine dair ip uçları.

Soğan kabuğu kırmızısı

Bu saç rengi doğal kızıl gibi kendini göstermektedir. Kırmızı saç tonunun en açık tonlarından birisidir. En açık ton olduğu için hafif sarıya doğru yaklaşır. Adından da anlaşılacağı gibi soğanın kabuğunu düşünün bu size rengi en iyi şekilde zaten tanıtıyor. Soğan kabuğu kırmızısı koyulaştıkça kırmızı tonlar yerini kahverengiye bırakır. Bu saç tonunu seçerken ten ve göz renginizi dikkate almalısınız. Soğan kabuğu kırmızısı en çok açık teni ve renkli gözleri olan bayanlara yakışır.

Bakır/Turuncu Kırmızısı

Bakır parlak bir kırmızı tonu olarak popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyen saç tonudur. Bu renk cilt rengine de bağımlı olmayan bir renktir. Canlı ve ışığı en güzel şekilde yansıtan bir renk olarak bütün cilt renkleriyle uyumludur. Bakırın çok canlı rengi de turuncu kırmızısıdır. Tabi bu turuncuyu elde etmek için biraz çaba göstermelisiniz. Bu tonları iddiayı seven cesaretli kadınlara öneriyoruz. Çabanız boşa gitmeyecektir.

Mavi kırmızı saç tonları

Mavi dediğimize bakmayın bu saçlar tamamıyla kırmızı renkli saçlardır. Rihanna’nın saç rengini baz alarak gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bu rengimizde cilt rengi seçmez her cilt rengiyle uyumludur. Sadece doğru cilt tonuyla bu saç tonunu tutturmanız önemlidir. Bu kırmızı tonumuz enerjiyi seven hareketli kadınların saç rengidir.

Bordo/ Kırmızı saç tonu

Saçları kendiliğinden yani doğal olarak koyu olan bayanların seçmesi gereken bir renktir. Çünkü bordo kırmızı saç tonları arasında en koyu olan renktir. Esmer bayanlar bu saç sizin renginiz. Esmer bir ten ile mükemmel bir uyum sağlar. Bu renk parlak ve yoğun görüntüsü ile hafif dalgalı ya da kıvırcık saçlarla daha iyi uyum sağlamaktadır.

bakır kırmızı saç renkleri


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git