Kare Yüzler İçin Saç Modelleri 2014

Kare Yüzler İçin Saç Modelleri 2014
10 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 9.981 kez okundu.

Kare yüzlere giden en güzel saç modelleri

Erkeklerin de en beğendiği kadın yüz şekillerinden bir olan kare yüzler için en güzel saç modellerini ve kesimlerini sizler için araştırdık.Kare yüz hatlarına sahip kadınların yüzlerinin eni yüzün boyundan daha geniştir.Çene kısımları köşeli ve kemiklidir.Eğer siznde yüz şekliniz kare hatlara sahipse sizler için seçtiğimiz 2014 moda kare yüzler için saç modelleri galerimizi daha yakından inceleyin.Yüz şekline göre saç kesimleri makelemizi incelemek için tıklayın…

kare yüzler için saç modelleri 2014

Kare yüzlere giden dalgalı, klasik ve kısa saç modelleri için biz ünlü isimlerin saç modellerini inceledik.

Dalgalı, klasik veya kısa saçlar: Kare yüze en iyi giden kısa saç modellerini ünlü isimlerden esinlenerek uygulamak iyi fikir olsa gerek.
Saç modelinizi ve kesiminizi beğenmiyosanız ve yakıştırmıyorsanız birde sizler için seçtiğimiz kare yüzlü ünlülerin saç modellerini inceleyin.

kare yüzler için orta boy saç modelleri

Benim en çok beğendiğim kare yüzlü ünlü isimlerin saç modelleri küt saç modelleri ve öne doğru asimetrik kahkülleri olan saç modelleri.Sizde kısa ve orta boy saç kesimine sahipseniz bu modası geçemeyen saç modelini denemenizi tavsiye ederim.Bu saç modelleri yüzü mükemmel şekilde çevreler. Hem yuvarlak güzel bir  çerçeve yaratır, hem de köşeli olan çene kemiklerini daha kısa ve normal gösterir.

kare yüzler için kısa saç kesim modelleri 2014

Yuvarlak kahküllü saç kesimleri de kara yüzler için adeta biçilmiş kaftan.Yüz şekli köşeli olduğu için yüzü oldukça yuvarlak gösteren bir saç modelidir.Bunun için mutlaka kuaförünüze yüzünüze en uygun gidebilecek düz ve yuvarlak kahküllerden tavsiyeler isteyiniz

 

kare yüzler için kahküllü saç modelleri

Kare yüzler için dağınık saç modelleri;Saçlarını nekadar topalarsan topla önlerden mutlaka birkaç saç çıkar.Atkuyruğu, topuz, yarım bağlama bu saç modellerini yaparken saçlrının yanlarından ve önlerinden küçük tutamlar çıkar.Bu saçlar yüzün kare görünümü kamufile ederek daha hoş gösterecektir.

 

kare yüz şekli için saç modelleri 2014

Kare yüz şekline en çok yakışan saç modelleri ve saç kesimleri için sizde  ünlü isimlerden ilham alın!İşte diğer saç modelleri galerimizde…


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git