Kalın Telli Saçlar İçin Uygun Olan Saç Modelleri

Kalın Telli Saçlar İçin Uygun Olan Saç Modelleri
22 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 6.507 kez okundu.

Kalın Telli Saçlar İçin Uygun Olan Saç Modelleri

Kalın telli saçlara sahip olan bayanlar şanslı gurubu oluştururlar. Çünkü kalın saç telleri saçı daha dolgun, gür ve gösterişli gösterir. Buna karşılık kalın telli saçların bakımı da bir hayli zordur. Kalın telli saçları yıkamak, kurutmak, taramak uğraştırıcı ve zaman alıcı işlerdir. Kalın saç teline sahip olan kadınlar hayatlarını kolaylaştırmak ve saçlarının zaten var olan güzelliğini ortaya çıkarmak için kalın telli saçlara uygun olan saç modellerini mutlaka denemelidirler.

Asimetrik kesimli saç modelleri: Kalın telli saçlarınızı kısa kestirmek biraz cesaret işidir. Çünkü kalın telli saçlar çok çabuk kabardığı için kısa kesimlerde kesinlikle simetrik modellerden kaçınılmalıdır. Bu şekilde saçlarınız kabararak sizi çok uğraştıracaktır. Saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız alt tarafını kısa kesin. Saçınızın belli bir bölümünü asimetrik kesimler uygulayarak uzun kullanın.

kalın telli saçlar için saç modelleri 1

Kalın örgülü saç modeli: Örgünün saçı toparlama gibi bir özelliği vardır. Bunun için ince telli saçlara örgü yapılması saçlarınızı olduğundan da zayıf gösterir. Bunun için örgüler kalın telli saçlara uygun olan saç modelidir. Örgü modelleri kalın telli saçlarda daha hacimli ve dikkat çekici durur.

kalın telli saçlar için saç modelleri 2014

Yarım toplu saç modelleri: Kalın telli saçlar için yarım toplu saç modelleri çok uygundur. Çünkü bu saç modeli ile saçınızın bir kısmını toplayıp kontrol altına almış olursunuz. Salık kalan kısımda rahatlayarak kendi doğal güzelliğini daha iyi gösterir.

kalın telli saçlar için saç modelleri

Uzun katlı saç modelleri: Kalın saç teline sahip olan bayanlar saçlarında uzun olan katlar oluşturarak saçlarının kabarıklığını önleyebilirler. Ayrıca saçlar hareketlenerek daha canlı görünecektir. Kalın saç eline sahip olan bayanlar kısa katlar ulanmamalıdır. Zaten kabarmaya çok elverişli olan saçlar kısa katlar ile daha da kabaracakta.

kalın telli saçlar için katlı kesim uzun saç modelleri

Kulak arkası saç modeli: Kalın telli saçların birazını kulak arkasına saklamak iyi bir yöntemdir. Özellikle saçınızın ön kısımlarını kulağınızın arkasına saklayarak yüzünüzün kaybolmasını önleyebilirsiniz. Yüzünüzün güzelliği ortaya çıkarak şık bir görüntü oluşur.

kalın telli saçlara saç modelleri 2014

Kalın telli saçlar için saç boyu nasıl olmalıdır: Kalın telli saçlarınız çok uzun olduğunda sizi uğraştıracak hatta başa çıkamayacağınız hale gelecektir. Eva Mendesin saç boyu kalın telli saçlar için tam idealdir. Hem uzun görünen hem de kolaylıkla kontrol altında tutulabilen saç boyuna sahip. Omuzun iki parmak kadar altında olan saçlar kalın telli saçlar için uygun bir saç boyudur.

eva mendes saç modelleri 2014

kalın telli saç modelleri (2)


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git