Işıltılı Saç Renkleri İçin Öneriler

Işıltılı Saç Renkleri İçin Öneriler
16 Mart 2014 tarihinde eklendi, 18.211 kez okundu.

2014 Işıltılı Saç Renkleri İçin Öneriler

Sevgili bayanlar bu sezonda saçlarda doğallık çok trende. Doğal olan saçlarımıza küçük ışıltılar katarak yine bu sezonda da harika görüneceğiz. Dünyaca ünlü isimler bile kendi doğal saçlarını kullanıyorlar. Saçlarına küçük ışıltılar, gölgeler katarak daha çekici bir görünüm elde ediyorlar.

Saçlardaki ışıltılarda en fazla trend olan tonlar kahve, kumral ve siyah renkte  ışıldayan tonları. Bu üç rengin açık tonlardaki gölgeleri oldukça trend. Saçlarınızda mükemmel ışıltılar yaratmanın yollarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

kahve saçta gölge trendi :

Yabancı ünlülerin saç renklerine  baktığımızda altın sarısı ve bal rengi tonlarındaki harika gölgeleri bu sene görüyoruz. Bu tarz gölgeler özellikle çok fazla makyajdan hoşlanmayan bayanlar için ideal. Çünkü bu saçlar makyaj gibi yüzü renklendiriyor. Bu rengi elde etmek istiyorsanız natürel kahverengi bir saça sarı ve bal tonlarında ışıltılar katarak elde edebilirsiniz.

isiltili kahve sac renkleri 2014

Koyu kahve saçta gölge trendi:

Koyu kahve saçın en güzel yanı göz rengini ortaya çıkarmasıdır. Koyu kahve saçın uçlarına yoğun gölgeler atılarak isiltilar elde edilir. Böylece koyu saçların yüzde oluşturduğu sert ve keskin görüntü yumuşatılabilir.

isilti atilmis dogal sac renkleri 2014

Küllü kahve saçta gölge trendi:

Küllü kahve saç tonu en doğal duran saç renklerinden biridir. Katie Holme’in saçlarındaki doğal görünümü hissetmişsinizdir. Uzun saçlara seyrek olarak atılan gölgeler ile elegan bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu saçların kendini göstermesi için saç boyunun uzun olması gerekir. Minyon bir tipe sahip olan bayanlar ise yüzünü ve vücudunun kapanmasına neden olan saçlardan kaçınmalı.

kullu kahve isiltili sac renkleri 2014

Karamel kahve saçta gölge trendi:

Karamel kahve saç rengine sevmeyen bayan yoktur. Özellikle gecen yıl çok trendi.Bu saç rengini elde etemk için Koyu sarı gölgeler göz hizasından başlayarak uçlara doğru yoğunlaşmalı. Böylece saçlar çok dolgun ve ışıl ışıl görünür. Sizlerde bu saçı elde etmek istiyorsanız kahverengi saçınıza yüzünüzü çevreleyecek şekilde açık tonlarda ışıltılar katabilirsiniz.

isiltili karamel kahve sac renkleri 2014

Kestane kahve saçta gölge trendi :

Kestane kahve tonlarında  saçlarda ince gölgeler göz rengi tonlarıyla parelellik gösterir. Bu saç icin koyu kahve saçınızın üzerine karamel tonlarda gölgeler atmalısınız. Böylece yüzünüzede ışıltı katmış olacaksınız. Ayrıca saç derinlik kazanarak kendini daha iyi gösterir. kestane kahve sac renginde isilti

Altın kumral saçta gölge trendi:

Bu renk adeta kum tanelerini andırır. Emma’nın saçları buna en güzel örnektir. Bu saçı elde etmek isteyenler kendi natürel saç renginden 2 ya da 3 ton açık ve yoğun gölgeler yapmalıdır. Saçlarınızın havasının değişerek hareketlendiğini göreceksiniz.

altin kumral isiltili sac renkleri 2014

Kızıl kahve saçta gölge trendi:

Bu saçı ise esmer ve buğday tenli bayanlara öneriyoruz. 2014 yazı için mükemmel hayranlık uyandıran saçlar elde edebilirsiniz. Saç uzunluğunuzun yarısından itibaren yüz çevrenize denk gelecek şekilde uçlara doğru kendi saçınızın açık tonlarında gölgeler yapabilirsiniz.

kizil kahve isiltili sac renkleri 2014

Işıltılı Saç Renkleri İçin Önerilere galerimizden devam edebilirsiniz…


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git