İlkbahar/ Yaz 2014 Saç Modeli Trendleri

İlkbahar/ Yaz 2014 Saç Modeli Trendleri
1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.314 kez okundu.

İlkbahar/Yaz 2014 Saç Modeli Trendleri

Sevgili bayanlar İlkbahar /yaz 2014 saç modelleri gösterişli ve havalı modelleri ile siz bayanları karşılamayı bekliyor. Bu sezon da saçlarda bir hareketlilik söz konusu. Enerjik görünümleri ile sıklığınıza şıklık katacaklar. Bu sezonda saçlarımızı peruklar,gold tokalar ve çiçekler ile süsleyip bütün enerjimizi ortaya koyacağız. Bunların dışında daha sade günlük hayata uygun modellerde yer alacak. Örgü modası 2014 te de tüm hızıyla devam edecek. Romantik görünümlü ve dağınık topuzlar bu sezonda da bizlere eşlik edecek. Sizler için hazırladığımız İlkbahar/yaz 2014 saç modellerini incelemeden geçmeyin.

2014 ilkbahar /yaz sezonu örgü modası :

Örgüler geçtiğimiz sezon daha hareketli eğlenceli bir görünüme sahipti. Bu sezonda ise yerini yalın ve sade örgülere bırakıyor. İlkbaharın romantik havası saç örgülerine de yansıyor ve romantik saç örgüleri bizleri karşılıyor. Kalın örgüler dalgalarla birleştirilip adeta bir tablodaki köylü kızının saçlarına dönüşüyor. Hoşluk ve masumluk ile romantizm birleştirilmiştir.

ilkbahar yaz saç trendi örülmüş atkuyruğu saç modelleri 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu atkuyruğu trendi :

Atkuyruklu saç modelleri uzun zamandır görülmüyordu. 2014 ‘ün ilkbahar /yaz sezonun da ise kendini göstermeye başlayacak. Bu dönemde atkuyrukları biraz daha hareketlenerek asi bir görünüme kavuşacak. Atkuyruğu saç modellerinde burguları, bombeleri, dalgaları ve zıt renkleri bir arada kaynaşmış şekilde göreceğiz.

ilkbahar saç trendleri atkuyruğu saç modelleri 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu saçlarda çiçek trendi :

Çiçekler çok eskiden beri saçlarda kullanılan bir aksesuar. Fakat 2014 ‘te ilk defa kullanıyormuşuz gibi bir havayla karşımıza çıkacaklar. Çiçeklerle saçımızda değişik modeller yaratacağız. Bu sezonda saçlarda göreceğimiz diğer bir aksesuar ise çiçek taçlar. Minicik çiçeklerin saçları nasıl hareketlendirdiğini ve renklendirdiğini bu sezonda göreceğiz.

ilkbahar yaz saç trendleri çiçekli taçlar 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu peruk trendi :

Peruklar bu sezonda podyumlarda çok fazla görülecek. Genellikle düz saç biçiminde olan peruklar kadınların özgür ruhunu yansıtacak. ilkbahar yaz saç trendi peruk saçlar 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu dümdüz saç trendi :

Bu sezonda keskin hatlara sahip olan dümdüz saçlar oldukça trendde. Dümdüz saçlar ya salık olarak ya da atkuyruğu olarak karşımıza çıkacaklar. Dümdüz olan saçlarınızı gold saç tokaları ve gold taçlar ile süsleyip abartısız bir şıklığa kavuşacaksınız.

ilkbahar yaz saç trendleri dümdüz saçlar 2014 1

2014 ilkbahar /yaz sezonu2nun saç trendlerini sizlere tanıtmaya çalıştık. Umarız size yol gösterici olacaktır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git