Hollywood Ünlülerinin En Güzel Saç Modelleri

Hollywood Ünlülerinin En Güzel Saç Modelleri
7 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.284 kez okundu.

Hollywood Ünlülerinin En Güzel  Saç Modelleri

Hollywood güzelleri kesinlikle değişik ve tarz saçlara sahipler. Sizlerde dünyaca ünlü güzellerin saçlarından ilham alarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Saç modellerini ve renklerini denemekten çekinmeyin. Herkesin bu ünlüler arasında kişisel favorileri vardır elbette. Biz ekadınca sitesi olarak en favorilerimiz olan en güzel ünlülerin saç modellerini sizler için belirledik. İşte o ünlüler.

Adele

Adele sac modelleri

En iyi saçlara sahip olan ünlülerin başında Adele geliyor kesinlikle. Çarpıcı saçlarıyla Adele gerçekten nefes kesen bir ünlü. Hacimli saçlara sahip olan Adele’nin saçlarında 60’ların havası esiyor. Güzel ünlü basit bir saç olan atkuyruğu modelini bile çok güzel taşıyor. Sarı ya da kahverengi saçlarıyla her zaman mükemmel görünmeyi biliyor.

Angelına Jolie

angelina jolie sac modelleri

Angelina Jolıe İnce telli saçlara sahiptir. Ama onları her zaman dolgun, hacimli göstermeyi başarıyor. Saçları her zaman parlak çarpıcı. Saçlarının inanılmaz özelliklerini göstermeyi başarabilen ünlülerin başında geliyor. Kahve tonlarındaki hafif dalgalı saçları ona doğal bir güzellik sunuyor.

Beyonce

beyonce sac modelleri

Beyonce saçlarında değişik tarzları denemekten korkmayan ünlülerden. Bunu her seferinde muhteşem başarıyor. Saç tarzı her zaman bakışlarına çekici bir güzellik veriyor. Saçlarını kısa sarı renkte kullandığı gibi uzun ve kahverengi olarakta kullanmıştır. Beyonceyi böylesine muhteşem kılan saçlarından çok yeni şeyler denemeye açık olması ve risk almayı sevmesidir. Beyonce cesur ve emin yeni saç modelleri ile birçok kişiye de ilham kaynağı oluyor.

Emma Watson

emma watson sac modelleri

Emma ilk saçlarını kestirdiği zaman biraz hayal kırıklığı yarattı sanki. Güzel saçlarını kestiği zaman herkes ona biraz kırıldı. o ise açıklamasını saçlarını kullanarak gösterdi.Harry Potter filmi bittiğinde heyecan verici bir şey denedi. Peri saçını herkesten önce kestirip çok iyi kullandı. Böylece birçok kişi tarafından da taklit edildi.

Kate Middleton

Kate Middleton sac modelleri

Saç modelleri arasında çok sık geçiş yapan ünlülerdendir Kate. Kesinlikle çarpıcı saçlara sahip. Kraliyet ailesine sahip olduğu için diğer ünlüler gibi cesur davranamaz belki ama yinede her zaman mükemmel saçlara sahip olmayı bilmiştir. Kadınsı ve klasik çekicilik için birçok kişi onun saç modelini kullanır. Basit bir atkuyruğu ile bile şık görünebilen ender ünlülerdendir Kate.

Rachel McAdams

Rachel McAdams sac modelleri

Popüler bir ünlü olarak saç modeli hep taklit edilen ünlülerdendir Rachel. Neredeyse her saç rengini denemiştir. Hiç kimse bu kadar zahmetsizce sarışın, kızıl, esmer olmamıştır sanırım. Genellikle saçlarında rahat kullanımı tercih eder. Saçlarında Hollywood havasını estirmek için iri dalgalar kullanır. Orta uzunluktaki, iri dalgalı saçı onu çok güzel gösteriyor bence.

Rihanna

rihanna sac modelleri

Rihannanın peri saç modeli hemen her yerde taklit ediliyor. Sinirli kişiliğini canlandırmak için saçlarını kullanıyor güzel ünlü. Benzersiz bir saç kesimi ve saç tonunu çıkarmayı her zaman başarıyor. Benim en sevdiğim favori saçı 2010 Amerikan Müzik Ödülleri Töreninde kullandığı permalı parlak kırmızı saçları.

Bu ünlüleri büyük kılan en önemli nokta kendi kişiliklerini göstermek için saçlarını kullanmalarıdır. Beyonce ve Adele büyük kişiliklerini göstermek için uzun ve hacimli saçlarını kullanıyorlar. Kate Middleton klasik ve şık tarzını sunmak için saçlarını kullanıyor. Saçlarınız sizin her şeyinizdir. Kişiliğinizi saçlarınıza yansıtmalısınız sizde.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git