Hadise’nin Saç Modelleri 2014

Hadise’nin Saç Modelleri 2014
24 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 11.072 kez okundu.

Hadise’nin Saç Modelleri O Ses Türkiye

Hadise sempatik görünümü, sesi ve dansları ile herkesin beğenisi kazanmış olan ünlülerimizden. Hadise kendi stilinden ayrılmadan farklı görünebilen ender ünlülerden. Her zaman farklı saç modelleri ve farklı tarzdaki elbiseleri ile hep trende kalmayı başarabiliyor. Bu yazımızda hadisenin saç modellerinde bahsedeceğiz.

Hadise neredeyse her saç tonu rengini denemiş olan ünlülerimizden. Yine Hadise de her zaman farklı saç modellerini de görüyoruz. Hadise genellikle kahverengi ve sarı arasında kalan saç tonlarını tercih ediyor. Mesela Bal rengi Hadisenin sıkça tercih ettiği renklerden.

Hadise kliplerinde dümdüz saçlarıyla ya da mükemmel şekilde hacim verilmiş kıvırcık saçlarıyla görüyoruz.

Hadisenin günlük saç modellerine baktığımızda ise daha çok toplu saç modellerini tercih ettiğini görüyoruz.

O Ses Türkiye yarışmasında ise Hadisenin saç modelleri giydiği kıyafete uygun olarak yapılmıştır. İri dalgalı ve yarım toplanmış saçları genellikle romantik elbiselerin üzerinde kullanıyor. S dalgalı vintage saçlarını ise klasik elbiseleri ile birlikte kullanmakta. Modern elbiselerinde düz kahküller kullanan hadise mükemmel şekilde yapılmış topuzlarını ise yakası kapalı kıyafetler ile birlikte kullanmaktadır. Giydiği kıyafetler ile saç modelleri mükemmel bir uyumluluk göstererek birbirini tamamlıyor.

Hadisenin konserlerdeki saçlarına baktığımızda ise genellikle hacimli hareketli modeller ile karşılaşıyoruz. Konserlerinde genellikle hareketli bir hava verilmiş kıvırcık saçlarını kullanmaktadır. Aşağıda 2014 Hadisenin saç modellerini bulabilirsiniz. Size de ilham kaynağı olması dileği ile. hadise dalgalı saç modelleri 2014

 


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git