Gür Gösteren Saç Kesimleri 2014

Gür Gösteren Saç Kesimleri 2014
2 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 4.002 kez okundu.

Saçınıza ve yüzünüze en uygun saç kesim modelini seçerek seyrek saçlarınızı daha gür gösterebilirsiniz.

Genelde çoğu kadın saçlarında aynı sorunu yaşar.Seyrek ve ince telli saçlı bayanlar saçlarını daha gür gösterebilmek için çaba sarfederler.Aslında doğru bir kuaför seçimi ve doğru bir saç kesimi ile bu sıkıntıdan kolayca kurtulabilirsiniz.

İlk önce saç dökülmesi problemini varsa uzman doktorlar yardımı ile bu sorunu halletmelisiniz.Daha öncesi denediğiniz tüm yöntemleri anlatmalı ona göre bir tedavi şekli başlanmalıdır.

Daha sonra daha dolgun ve gür gösterecek saç kesimi ile saçlarınızın sağlıklı kalması için gerekli tüm ayrıntıları dikkat etmelisiniz.Bugün sizlere saçlarınızı dolgun ve havalı gösterecek istediğiniz boyda bulabilceğiniz saç kesimlerini bir araya getirdik.2014 saç modasına uygun saç kesimlerini kestirmek için tereddüt etmeyiniz.

Gür ve dolgun saç modelleri ayrıca saçınıza daha sağlıklı gösterir.

Gür Saçlar İçin;Saçlarınız uzunsa özenle doğru kesilmiş saç kesimleri herzaman saçlarınızı daha gür gösterecektir.Katlar saçlarınıza dolgunluk ve hacim kazandırır ama katlar çok fazla ve yanlış kesilirse saçlarınız daha kötü ve zayıf görünebilir.Bunun için profosyonel bir kuaförünüzün olması şart.Uzunlu kısalı haif asimetrik saç kesimleride saçlarınızı herzaman daha dolgun ve hacimli gösterir.

Kaliteli ve daha yumuşak tutan hafif jöleleri kullanın , diğer jöleler saçlarının düşmesine ve sönük olmasına neden olur.Saçlarınızı 30 cm uzaklıktan spray sıkın ve parlatıcı ve slikon spreyleri kullanmaktan kaçının.

Saçlarınız kısa ise koyu renkleri tercih edin saç telleriniz daha kalın gözükür.Çok açık renkler saçlarınızı açıcılardan dolayıda inceltir ve seyrekleştirir.Çok açık sarılardan ve röflelerden kaçının.

Saçlarınızı kuruturken yüksek ısıta kısa sürede kururmaya özen gösterin.Uzun süre düşük ısıda kurutmak saçlarınıza daha çok zarar verir.Saç kurutma işleminiz nekadar kısa sürerse saçlarınız daha az zarar görür.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git