Genç Gösteren Saç Modelleri

Genç Gösteren Saç Modelleri
20 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Genç gösteren saç modelleri 

En ünlü yıldızların saç kuaförleri genç göstermenin ve genç stil oluşturmanın tüyolarını açıkladı.Olduğundan daha genç görünmek isteyen bayanlar için bir birinden müthiş saç modellerini sizler için araştırdık.

Sizde genç gösteren saç modellerini daha yakından inceleyerek gençlik iksirinizi yakalayabilir etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.İşte genç gösteren saç modellerinden bir kaç yardımcı bilgi saç modelleri

Genç gösteren saç modelleri

Genç gösteren saç modelleri

Daha genç görünmek isteyen bayanlar;

Mutlaka saç renklerinizi doğal renginizden bir iki ton daha koyu seçmeyi unutmayın.Mutlaka sezonun saç stillerini ve kesimlerini takip edin sürekli aynı olan saç kesimi sizi demode ve sıradan gösterir, yaşlı görünmenizi sağlar.

Bunu yapay saç modelleri ve kusursuz kuaför etkisi yaratmak yerine  çok doğal bir görüntüyle elde etmeniz işin asıl sırrıdır.Doğal duran saç modelleri herzaman daha genç gösterir.Çok uzun ve çok kısa saçlar herzaman iyi durmayabilir doğallıktan çıkan orta boy ve omuzlardan uzun saç modelleri ,hafif su dalgası,  at kuyruğu ve örgü saç modelleri herzaman sizi daha genç gösterecektir.

Özellikle at kuyruğu ve düz duran kahküller sizi çok daha genç gösterir.Saçlarınızı çok sıkı değilde hafifçe tutturun ,rahat ve doğal duran at kuyrukları genç gösterir.Çok kyu saç renklerinden ve çok açık saç renklerinden herzaman sakının..Yumuşak ve sıcak tonlar herzaman daha etkilidir.

Genç gösteren saç modelleri için galerimizi yakından inceleyin..


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git