Esmer Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Esmer Tenlilere Yakışan Saç Renkleri
17 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 15.969 kez okundu.

Esmer Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Esmer tenli bayanlar genelde her renk saç rengini kullanabilirler. Fakat saç renklerini seçerken cildinin tonunu ve kendilerine yakışan makyajı baz alarak karar vermelidirler. Esmerlere koyu renkli saçlar arasında en çok yakışan mavi siyah saçlar ve kahverengi tonlarıdır. Özellikle koyu kahverengi saç esmerlerde çok doğal durmaktadır. Esmer tenlere yakışan açık saç renkleri ise bal köpüğü, açık kahve, ve ten rengine uygun seçilerek elde edilmiş bir sarı dahi olabilir. Özellikle buğday tenli olan esmerlerde platin rengi çok çekici durmaktadır. Şimdi esmerlere yakışan saç renklerini başlıklar halinde tek tek inceleyelim.Kırmızı saç tonları 2014 ile ilgili makalemizi ve görsellerimizi incelemek için tıklayınız.

Esmer tenliler için kızıl saç renkleri:

Kızıl saç tonları kullanımı ve bakımı oldukça zor olan saçlardandır. Çünkü boya çabucak aktığı için saçta oluşan açılmalar ton farklılıklarına neden olur ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkar. Bunun için saç renginin sıklıkla tazelenmesi gerekir. Kızıl saç esmer bir tende çok iddialı ve çekici durabilir. Tabi ki tonunu ten renginize göre seçtiğiniz sürece. Buna en iyi örnek Rihanna’nın saçlarıdır. Koyu bir tene sahip olmasına rağmen kızıl saçın nasıl mükemmel durduğunu gösteren en güzel örnektir. Esmer bayanların alternatifleri arasında kızıl tonları mutlaka bulunmalı diyoruz.

Esmer tenliler için sarı balyaj:

Sarı balyaj esmer bir tene tonunu iyi düşürdüğünüz takdirde sevimli ve bebeksi bir görünüm vermektedir. Bu saçta zor olan saçlardandır. Mesela makyajsız kullanmanız sizi hiç hoş göstermeyecektir. Devamlı makyaj isteyen bir saçtır. Aksi takdirde sizi sönük gösterir. Şeftali tonlarındaki allığınızı ve rimelinizi her zaman yanınızda bulundurmanızda fayda var.

Esmer tenliler için mavi-beyaz saç rengi:

Mavi-siyah yine esmerlerde en doğal duran saç rengidir. Çünkü koyu bir tenle mükemmel bir uyum sağlar. Esmer tenlilere doğal bir masumluk verdiği gibi aynı zamanda çekici ve seksi gösteren bir saçtır. Bende hem masum  hem de çekici görünmek istiyorum diyorsanız bu saç tam size göre. Masum güzeller en iyi alternatiflerinizden biri mavi-siyah saçlardır.

Esmer tenliler için kahverengi saç tonları:

Esmer tenlilerin doğuştan saç renkleri kahve ve kahvenin tonlarıdır. Genelde koyu kahve tonlarıdır. Bunun için esmerlerde en doğal duran saçlar kahvenin tonlarıdır. Ayrıca doğal saç renginize yakın olduğu için kahvenin tonlarını evde kendiniz de kolaylıkla bulabilirsiniz. Bal köpüğü rengi de tenle uyumlu olduğu sürece aralarına ışıltı katılarak yapılırsa esmer bir tenle mükemmel bir uyum sağlar. esmer tenliler için kestane saç rengi


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git