En Az Bir Kez Denemeniz Gereken Çılgın Saç Renkleri

En Az Bir Kez Denemeniz Gereken Çılgın Saç Renkleri
21 Mart 2014 tarihinde eklendi, 6.145 kez okundu.

Eğer saçlarınızı çılgın bir boya  rengi yapmak için nedenler arıyorsanız, sizin için bu renklerden 6 tane önerim var. Doğal saç renkleri, her zaman, elbette  uygun, ama bazen kutunun dışına çıkmak eğlenceli. Sürekliliğ olan okul ya da olarak sizi etkileyeck duumlar yoksa  doğal olmayan renklerden seçerek farklılık yaratmanın , ne zararı var? Böylece hayatınızda keşke bu rengi deneseydim dememiş olacaksınız.  En az bir kez denemiz gereken çılgın bir saç rengi için bu 6 öneriye  göz atın!

Romantik Pembe Saç Renkleri

acik pembe sac rengi

Pembe tonları balyajlar ve ombreler bu yaz çok trend.Eğer sizde olağan dışı bir saç boyası ile saçlarınızı boyamak istiyorsanız pembe saç renkleri herzaman aklınızda olsun.Bu çılgın rengi görenler çok şaşırıp cesaretinden dolayı övgü dolu sözler söyeleceklerdir.Cesaretim yok diyarsanız gölgle olarak sarı ve kumral saçlarınızda yaptırabilirsiniz.

2-Pastel Sarı Saçlar Eğlenceli

pastel sarı sac renkleri

Psstel sarışınlar daha eğlenceli .Sarı saç seviyor ve fark yaratacak çılgın bir saç rengi arıyosanız pastel sarı saç renkleri tam size göre.Bir çok çılgın renkli kızlar varken bu sarılar daha güzel.Bu saç renkleri havanızı tamamen değişitirir.Diğer avantajı ise istediğiniz zaman kolayca değiştirebilceğiniz bir saç rengi.

3-Asi Mavi Saç Renkleri

mavi sac renkleri ve tonlari Kendinizi sinirli ve asibir görünüm vermek için en kolay yollarından biri, mavi saç rengi tercih etmektir. Eğer tarzı ile kolay sıkılmazsanız , sadece daha canlı maviler ile saçınızı boyamalısınız . Bu gerçekten çok çılgın ve asi bir saç rengi. Sadece içinde mavinin tonlarınıda kullanarak saçınızın her yerinde değişik tonların olduğu mavi  renkler daha güzel olabilir.

4-Açık yeşil saç Rengi

acik yesil sac rengi

Giyim kendinizi ifade etmek için harika bir yoldur. Belki daha iyi bir yolu saç dan geçer. Açık yeşil saç rengi dikkat çekici ama güzel bir saç rengi. Eğer kendinizi kötü veya duygusal boğulmuş hissediyorsanız, biraz saç terapisi size iyi gelebilir! Öyleyse devam edin ve  açık yeşil saç boyası alın ve ruhunuzu rahatlatın.

5-Koyu Mor Saç Rengi

koyu mor sac renkleri

Mor saçlar 2014 ün saç trendleri listesinde olduğunu belki duymuşsunuzdur.Hemen hemen her ünlü en az bir kez saçlarını  koyu mor saç renklerine boyamıştır. Moda dergileri ve pistleri onların vahşi saç modellerini ve renklerinden  yararlanmak için seviyorum.Doğru gölge ile şık ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

6-Turuncu Saç Rengi

turuncu sac renkleri

Bu saç rengini denedikten sonra ona aşık olabilirsin dikkat!

Belki saçlarınızı çılgın bir  rengine boyamak istemenizin sebebi bu rengi sevecek olmanızdandır.Turuncu saç renkleri her kadının içinde vardır ama cesaret edemez.Ama sede bu cesaret varsa saçlarınızı turuncu yapmak için hiç düşünme gerçekten mutluluk veren bir saç rengi.

Bu çılgın saç renkleri hayatınızı renklendirmek için geçici ve zararsız saç renkleri.Hiç saçlarınızı çılgın bir renge boyamayı düşünnir müsünnüz? Neden ? bize yorum bölümünden düşüncelerini yazabilirsini!


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git