Dolgun Görünümlü Hacimli Saçlar Nasıl Yapılır?

Dolgun Görünümlü Hacimli Saçlar Nasıl Yapılır?
3 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.112 kez okundu.

Dolgun ve hacimli uzun saç modelleri çekici olabilmek için tek bir dokunuş sadece.Dolgun hacimli ve dalgalı saç modellerine herzaman hayranlık ile bakıyoruz.Peki neden bizimde olmasın.Saçlarınnız nekadar ince telli ve sönük olursa olsun birkaç adımla sizde bu hayranlık duyduğunuz saç modellerine ulaşabilirsiniz.

Yeni bir saç modeli aramak yerine her ortamda farkınızı ortaya koyacak hacimli ve dalgalı saçlar ile her daim çekici kalabilirsiniz.

İşte bol hacimli dolgun dalgalı saç modellerini kolayca yapabilmeniz için bir kaç adım!
1.adım
Güzelce yıkadığınız ve temizlediğiniz saçlarınıza şekillendirici kreminizi bolca sürün.Bu şekilde saçlarınız daha hacimli ve dolgun ve dalgalrınızda birbirine karışıp elektiriklenmeyecek.
2.adım
Kremi saçınıza iyice yedirdikten sonra saçınızdaki nemi yok etmek için iyice saç kurutma makinası ile kurutun.

3.adım

Daha sonra orta boy veya büyük bugidilerinizi alın saçlarınızı tutamlara ayırarak birini içe doğru birini dışa doğru olaak şekilde sarın,Büyük bugidiler herzaman daha güzel ve dolgun göstereceğini unutmayın.
4.adım
Bigudiyle sardığınız saçlarınızı daha kalıcı olması için saç kurutma makinası ile ısı verin.

5.adım
Biraz bekleyip bigudilerinizi yavaş yavaş açın ve fazla çekmeden açmaya özen gösterin.Başınızı aşağıya doğru atın ve saçlarınızı daha çok kabartın.Spreyle sabitlemeyi unutmayın.

 

 

 


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git