Home / Saç / Doğal Yollarla Hızlı Saç Uzatma

Doğal Yollarla Hızlı Saç Uzatma

Saçınızı doğal yollarla daha hızlı bir şekilde uzamanasını istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.Özellikle yıpranmış saçın uzaması zor olabilir.İlk olarak iyi bir kuaför bulup Saçınızın 6- 8 hafta aralıklarda kırılıklarını aldırmalısınız, ama burda dikkat etmeniz gereken konu kuaförler saç boyunu çok fazla kısaltırlar bu konuda kuaföre iyi anlatmak sadece 3 cm kadar uçlarından almasını sitemelisiniz.Doğal yöntemlerle saçınızı kısa sürede uzatmanız mümkün sadece doğru yöntemleri bilmek zorundasınız.Bu yollarla ilgili önemli ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

hızlı saç uzatmak için doğal yötemler

hızlı saç uzatmak için doğal yötemler

Doğal Yollarla Saç zatmak İçin Neler Yapılımalı ?

Kırık saç uçları saçların uzasada sürekli kopacağından saçlarınızın uzama süresi artacaktır.Unutmayın saçın sadece uzun olması çözüm değil takma saçlar bile kısa sürede etkisiniz yitiriyor, önemli olan uzun sağlıklı saçlar.Eğer bu çıkmazdan kurtulmak istiyorsanız biraz uzun vadeli özveri gerkiyor.

Jojoba yağı, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, gibi doğal yağları ısıtığ saç derinize masaj yaparak sürün , bu şekilde saç hiç olmadığı kadar hızlı uzar büyür, saçı kısa sürede uzatmak için en etkili ipuçlarından biridir.Saçlarınız daha kalın daha sağlıklı ve kısa sürede uzadığına şahit olacaksınız.Her mağazada ve eczanede bu yağları bulabilirsiniz.Sadece yağların ısınmasını bekleyin ve saç derinize masaj yapın biraz bekleyin daha sonra yıkayın..

Yumurta akı genelde saçlarda sağlık, dolgunluk ve yumuşaklık vermek için kullanıldığını biliyoruz , ama saçlarınızın hem rengini canlı yapıcak hemde saçlarınız sağlıklı olduğu için kırıklar tedavi edildiğinden saç uzaman süresi azalacaktır.Birkaç yumurta akı ile saçınıza haftada bir defa masaj yapın.

Su içmek tüm vücut için gerekli olduğu gibi sağlıklı saçlarında kaynağıdır.Vücudunuzdaki toksin maddelerin atılımını kolaylaştırır ve hızlandırır eğer günde 8 bardak su içerseniz vücudunuzu daha iyi hissedeceksiniz ve saçlar daha güçlü olacaktır.Güçlü saçlar daha kısa sürede uzayacaktır.Saçlarınız nem oranı yüksek olduğundan kırılmasıda azalacaktır.Nem oranı yüksek saç mutlu saçtır.

Kadınların Saçlarını sürekli fırçalaması özellikle ıslak olduğunda ciddi kırlmalara neden olur ama yumuşak ve kalın aralıklı bir tarak ile saçlarınıza sabah akşam tarasanız saç derinizdeki kan dolaşımı hızlanır ve saçlarınızın uzaman süresi artar.Sabah akşam saçlarınızı yumuşak ve geniş dişli saç tarakları ile tarayın çok iyi sonuçlar alırsınız.

 

2 comments

  1. Merhaba, arkadaşlar. Restorexi uzun zamandır kullanıyorum ve en son marketten hızlı uzayan saçlar için olanı ( ve sanırım yeni çıkmış bu seri.. ) aldım. Dökülmeyi önlediği gibi saçının daha çabuk uzamasını sağladı. Başlangıçta inanmamıştım ama gerçekten uzamasını destekledi diyebilirim. Saça kattığı yumuşaklık için bile denemeye değer..

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

kadın, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Aşk & İlişkiler    Moda   Gelinlik Modelleri   Dekorasyon    Sağlık   Reklam  İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadınca.com. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.