Doğal Yollar İle Kalıcı Sarışın Olma!

Doğal Yollar İle Kalıcı Sarışın Olma!
6 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.425 kez okundu.

Bitkisel ve doğal yollar ile kalıcı sarışın olmak istermisiniz?

Tüm kadınların için sarışın olma, saçlarını sapsarı yapma özentisi vardır.Öle olmasa çoğu kadın saç rengini açtırmak için kuaförlerin yolunu tutmaz dı değil mi?
Oreal ve açıcılar ile yapılan sarışın saçlar sizce nekadar buna adayanabiliyor, belli bir sonra saç kaıyıpları, yıpranmış mat saçlar.Kadınların sarışın olma çabası bir yerde son buluyor…

Çözüm bitkisel ve doğal yolarda

Sizde sarışın olmak istiyorsanız ama saçınıza zarar vermeden, saçlarınızı yıpratıp dökülmesine şahit olmadan .Bunun çözümü ise doğal balda saklı.Balın içince oldukça fazla olan hidrojen peroksit saça zarar vermeden saçınızın açılmasını sağlıyor.

Yapımı

Yarım kahve fincanı bitkisel saç kreminin içine 4 finca bal ilave edin.Saçlarınız temiz ve nemliyken bu karışımı saçlarınıza yedirin.Naylan bone ile sarın.8 saat saçınızda klmasını sağlayın.Bunun için evde olduğunuz tatil ginlerini seçin.Daha sonra saçınızı ılık su ile yıkayın.Balk maskesini mutlaka haftada bir yapın ve 8 saat bekletin.Saç renginiz yavaş yavaş açıldığına sizde şahit olacaksınız.

dogal yollar ile sarisin olma


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git